TIKLA ARA

Digiturk Yayın Akışı

Televizyonda vakit geçirmeyi sevenler için birbirinden farklı içeriklerin yer aldığı kanalların yayın akışları bu sayfada! Yayınlanan programların, ödüllü filmlerin, eğitici belgesellerin, beIN Sports kanallarının maç programı, en çok konuşulan dizlerin yayınlama saatleri gibi bilgilere anlık olarak DigiturkBurada ile Digiturk yayın akışı listesinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.


Digiturk TV Guide, Digiturk Yayın Akışı
Digiturk TV Guide için tıklayınız.


Beyazperdenin ödüllü yapıtları ve heyecanın ardı arkası kesilmeyen bağımlılık yapan dizilerden Hollywood yıldızlarıyla yapılmış en özel röportajlar, starların dünyalarından kareler, tüm ayrıntılar ve fazlasına Digiturk E-Dergi sayfasından erişim sağlayabilirsiniz. Digiturk E-Dergi'ye iOS ve Android cihazlarınızdan da ulaşabilirsiniz.

Görme Engelli Abonelerimiz için Film ve Dizi Kanalı Akışlarımız bulunmaktadır. beIN Movies Family, beIN Movies Premier, beIN Movies Premier 2, beIN Movies Stars, beIN Movies Action, beIN Series Drama, Home Enternainment, beIN Series Sci-Fi, beIN Series Vice kanallarını sesli betimleme ile kullanabilirsiniz.Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.