TIKLA ARA

Digiturk Yayın Akışı - DIGITURK TV GUIDE

Digiturk TV Guide, Digiturk Yayın Akışı
Digiturk TV Guide için tıklayınız.

TV'de yayınlanan programların, filmlerin yayınlanma zamanları, beIN Sports kanallarının maç programı, dizlerin yayınlama saatleri gibi bilgilere anlık olarak DigiturkBurada ile Digiturk yayın akışından ulaşabilirsiniz.

Beyazperdenin ödüllü yapıtları ve heyecanın ardı arkası kesilmeyen bağımlılık yapan dizilerden Hollywood yıldızlarıyla yapılmış en özel röportajlar, starların dünyalarından kareler, tüm ayrıntılar ve fazlasına Digiturk E-Dergi sayfasından erişim sağlayabilirsiniz. Digiturk E-Dergi'ye iOS ve Android cihazlarınızdan da ulaşabilirsiniz.

Görme Engelli Abonelerimiz için Film ve Dizi Kanalı Akışlarımız bulunmaktadır. beIN Movies Comedy, beIN Movies Family, beIN Movies Festival, beIN Movies Premier, beIN Movies Premier 2, beIN Movies Stars, beIN Movies Action, beIN Series Comedy, beIN Series Drama, Home Enternainment, beIN Series Sci-Fi, beIN Series Vice kanallarını sesli betimleme ile kullanabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Tabloda programların yanlarında bulunan renkler ne anlama geliyor?
Programların kategorilerini (Ör: Spor, Çocuk, Film gibi) belirtmektedir. Renklerin ne anlama geldiğini tablonun üst kısmında bulunan "Renk Açıklamaları" bölümünden öğrenebilirsiniz.

Tabloda bazı kanalların yayın akış bilgileri neden bulunmuyor?
Bazı kanallar günlük yayın akışlarında çok sık değişiklikler gerçekleştirmektedir. Özellikle ulusal kanallar, haber, spor ve müzik kanallarına ait yayın akışlarının güncellemelerinde bu kanallardan kaynaklı problemler yaşanabilmektedir.

Digiturk Kanalların tüm günlük detaylı yayın akışına nasıl erişirim?
Tablonun sol kısmında bulunan kanalların logolarına tıkladığınızda sadece o kanala ait yayın akış bilgilerini görebilirsiniz. Aynı ekranda logolarına tıklayarak diğer kanallara ait detaylı yayın akışlarına da erişim sağlayabilirsiniz.

Digimobil numaram yok, üye numaramı da hatırlamıyorum DIGITURK Plus’a kayıt ve etiketleme hizmetlerinden nasıl yararlanabilirim?
Webden kayıt seçeneği için Digiweb online işlemler sistemine kayıt yaptırmış olmanız gerekir.

Yorumlar

Yorum Yaz

  
Yılbaşı kanalı vardı eskiden, geri gelsin lütfen....

  
Dream TV kanalı neden yok? Geri gelsin lütfen.

  
Tüm kanallar silindi, kurulum yaptım yine düzelmiyor ne yapabilirim?Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.