TIKLA ARA

DIGITURK TVGUIDE, Digiturk Yayın Akışı

Digiturk TV Guide, Digiturk Yayın Akışı
Digiturk TV Guide için tıklayınız.

HD Kanallar, Film ve Dizi Kanalları, Müzik, Çocuk, Yaşam, Ulusal ve Uluslararası Kanalları Digiturk yayın akışı ile hizmetinize sunulmaktadır.

Beyazperdenin ödüllü yapıtları ve heyecanın ardı arkası kesilmeyen bağımlılık yapan dizilerden Hollywood yıldızlarıyla yapılmış en özel röportajlar, starların dünyalarından kareler, tüm ayrıntılar ve fazlasına Digiturk E-Dergi sayfasından erişim sağlayabilirsiniz. Digiturk E-Dergi'ye iOS ve Android cihazlarınızdan da ulaşabilirsiniz.

Görme Engelli Abonelerimiz için Film ve Dizi Kanalı Akışlarımız bulunmaktadır. beIN Movies Comedy, beIN Movies Family, beIN Movies Festival, beIN Movies Premier, beIN Movies Premier 2, beIN Movies Stars, beIN Movies Action, beIN Series Comedy, beIN Series Drama, Home Enternainment, beIN Series Sci-Fi, beIN Series Vice kanallarını sesli betimleme ile kullanabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Tabloda programların yanlarında bulunan renkler ne anlama geliyor?
Programların kategorilerini (Ör: Spor, Çocuk, Film gibi) belirtmektedir. Renklerin ne anlama geldiğini tablonun üst kısmında bulunan "Renk Açıklamaları" bölümünden öğrenebilirsiniz.

Tabloda bazı kanalların yayın akış bilgileri neden bulunmuyor?
Bazı kanallar günlük yayın akışlarında çok sık değişiklikler gerçekleştirmektedir. Özellikle ulusal kanallar, haber, spor ve müzik kanallarına ait yayın akışlarının güncellemelerinde bu kanallardan kaynaklı problemler yaşanabilmektedir.

Digiturk Kanalların tüm günlük detaylı yayın akışına nasıl erişirim?
Tablonun sol kısmında bulunan kanalların logolarına tıkladığınızda sadece o kanala ait yayın akış bilgilerini görebilirsiniz. Aynı ekranda logolarına tıklayarak diğer kanallara ait detaylı yayın akışlarına da erişim sağlayabilirsiniz.

Digimobil numaram yok, üye numaramı da hatırlamıyorum DIGITURK Plus’a kayıt ve etiketleme hizmetlerinden nasıl yararlanabilirim?
Webden kayıt seçeneği için Digiweb online işlemler sistemine kayıt yaptırmış olmanız gerekir.

Yorumlar

Yorum Yaz

  
Yılbaşı kanalı vardı eskiden, geri gelsin lütfen....

  
Dream TV kanalı neden yok? Geri gelsin lütfen.

  
Tüm kanallar silindi, kurulum yaptım yine düzelmiyor ne yapabilirim?

  
Mtv kanalını kafanıza göre kaldırıp yan kanalları olan Mtv Live ve Mtv Hits kanalını hala tutuyorsunuz lütfen Mtv geri gelsin.

  
Eski kanallar tekrardan gelsin lutfen

  
Neden Fx kanalından mahrum kalıyoruz?

  
3D yayınlar nerede?

  
VH1 amerika yayınıyla aynı mı?

  
Dizimax wice de artık Hawaii five o adlı dizi yayınlanmıyor mu bilgi verirseniz sevinirim

  
FX kanalı neden yok Neden kaldırılmış 113 nolu kanalı neden izleyemiyorum?Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.