TIKLA ARA

Altyapı Sorgulama

Digitürk internet altyapı sorgulaması ile binanıza hizmet veriliyor mu, boş port bilgisi ve alabileceğiniz en yüksek hız bilgilerini sorgulayabilir ve abonelik başvurusu yapabilirsiniz. İnternet altyapı bilgisini il ve ilçe seçimi yaparak öğrenebilirsiniz.


İl ve İlçe seçiniz:


İnternet Altyapısı Nedir?

İnternet altyapısı internet hızını büyük ölçekte etkileyen büyük faktörlerden biridir. İnternet altyapınız ne kadar hızı kaldırıyorsa en fazla o kadar hız satın alabilirsiniz.

İnternet Altyapı Sorgulama Nedir?

Digiturk ev interneti hizmeti alabilmek için hizmet almak istediğiniz adreste internet altyapısı olması gerekir. Bu bilgiyi Digiturk internet altyapı sorgulama alanından adresinizi girerek sorgulayabilirsiniz. Hemen Başvur bölümünden başvurunuzu yaparak müşteri hizmetlerimiz tarafından altyapınıza uygun internet hızına ait kampanya ve paketleri öğrenebilirsiniz.

İnternet Altyapısı Nasıl Sorgulanır?

Digiturk internet altyapınızı yukarıda bulunan alanda yer alan il ve ilçenizi girerek bölgenize ait altyapı bilgisini sorgulayabilirsiniz.Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.