TIKLA ARA

VR SANAL GERÇEKLİK TEKNOLOJİSİ

VR Sanal Gerçeklik

VR Teknolojisi Nedir?

“Virtual Reality” teknolojisi, Digiturk ile evinize geliyor! Bu teknoloji erçekte var olmayan ve mekanlarla araçların taklit edilip bilgisayarlar vasıtasıyla oluşturulmuş 3D (3 Boyutlu) bir sanal dünyadır.  Sanal gerçeklik teknolojisi çok farklı bir şeydir. Kendinizi çok farklı bir dünyanın içerisinde bulacaksınız. Maçlar, konserler, doğa görüntüleri ve daha bir çok yayınlar; VR (Sanal Gerçeklik) gözlükleri ile artık siz nerede olursanız olun etrafınızda her şey canlanıyor! Özel kameralar, çekim teknikleri ve prodüksiyonlarla hazırlanan VR yayınları sayesinde, Digiturk'le artık eğlencenin merkezinde siz varsınız!

VR Teknolojisinde Neler Var?

VR Sanal Gerçeklik

Samsung Gear VR gözlüğünüz ile uyumlu akıllı telefonunuz ile her hafta sonu sadece 1 maçı beIN CONNECT VR uygulaması üzerinden, Samsung'un katkılarıyla maçınızı tribündeymişsiniz gibi rahaça izleyebilirsiniz.

Digiturk VR Sanal Gerçeklik

Çok yakın özel 360 videolar, sinema Digiturk Box Office keyfinde filmler odanızın konforunda diziler ve belgeseller de beIN CONNECT VR uygulamasında çok yakın zamanda yer alacak.

Digiturk VR Teknolojisinde Neler İzlenir?

VRSanal Gerçeklik

Konular: Digiturk VR Teknolojisi, VR Teknolojisi Nedir?, VR Teknolojisinde Neler Var?, VR Teknolojisinde Nasıl Alabilirim?


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.