TIKLA ARA

E-Dergi - Haziran - 2024

Digiturk E-Dergide neler var? Burada Dünyaca ünlü tv programları, en güzel filmlerin fragmanları, sanat ve magazin haberleri ve daha bir çok şey var. Her ay yenilenmeyi ihmal etmeyen E-Dergiyi kaçırmayın!


Her ay yenilenen Digiturk E-Dergi Giriş için aşağıdaki resme tıklayınız.
Digiturk E-Dergi

Digiturk E-Dergi Haziran - 2024 sayısını görüntülemek için tıklayınız.

Yayınlanan programlar arasından özel bir seçim yaparak sizler için en özel olan kanalları seçer. Digiturk Dergisi sizin için rehberlik yapar.
DIGITURK tarafından sizlere ulaşan kanalların isimlerine, içeriklerine, kanal numaraları ve yayın sürelerine DIGITURK Kanallar sayfasından erişim sağlayabilirsiniz.
DIGITURK Çocuk kuşağından ilk Türk çocuk kanalı JOJO’nun büyülü dünyasını keşfediceksiniz. Üstelik her ay DIGITURK ÇOCUK KULÜBÜ Dergisi eki ücretsizdir!
Belgesel meraklıları! Dünyanın en çok izlenilen belgesel kanalları National Geographic, National Geographic Wild'in özel seçilen program özetlerini Belgesel sayfalarından takip edebilirsiniz,
Spor DIGITURK'te başka bir keyif! Sadece DIGITURK'e özel LİG TV, Fox Sports, Extreme Sports ve Eurosport kanallarında yayınlanacak önemli spor karşılaşmalarını ve Spor sayfalarından takip edebilirsiniz,
DIGITURK'e özel sinema kanalları MovieMax, MovieMax 2, GoldMax, GoldMax2, ActionMax ve MGM Movies'in tüm filmleri sadece sizin için DIGITURK Film kuşağında... Ayrıca tüm filmlerin özetleri, hangi gün ve saatlerde yayınlanacaklarıda o ayın 'Film Rehberi'nde tanıtılıyor,
DIGITURK Salon'larındaki film ve howların geniş özetleri ve yayın akışlarını bulabilirsiniz,
DDergimizde zevkle okuyacağınız kültür, magazin haberleri ile dopdolu güncel konulara da yer veriliyor,
Digiturk Dergisi’nde sizi ünlü televizyon programları ve starları ile tanıştırıyor, televizyon dünyasında farklı bir yolculuğa çıkarıyoruz.
En yeni sinema rehberiniz, sinemalardaki filmlerden sizin için seçtiklerimiz, dünyadaki sinemalardan sıcağı sıcağına haberler yine siz üyelerimiz için DIGITURK Dergisi'nde.

Dopdolu, eğlenceli, bilgilendirici ve zevkle okunacak olan dergimiz sadece siz DIGITURK ayrıcalığını yaşayan üyelerimiz için.

Haziran - 2024 Dergisi


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.