TIKLA ARA

Yedi Yaşam - Seven Pounds

Kafasında devamlı intihar düşüncesinin dolaştığı Ben, hayatına giren tamamen yabancı 7 kişi vesilesiyle kefaretini ödeme şansını yakalayacak;


Yedi Yaşam - Seven Pounds filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Yedi Yaşam - Seven Pounds

Yedi Yaşam - Seven Pounds izle

İlk Gösterim tarihi:Yedi Yaşam - Seven Pounds  15.8.2013 15:10 - 17:05 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Yedi Yaşam - Seven Pounds

2008 - ABD Tür : Dram türündeki Yedi Yaşam - Seven Pounds filmin yönetmenliğini Gabriele Muccino yapmaktadır.Film oyuncuları Will Smith , Woody Harrelson , Rosario Dawson , Barry Pepper , Madison Pettis oluşmaktadır.

Ben Thomas(Will Smith), geçmişindeki bazı hatalardan dolayı suçluluk duyan, intiharı düşünecek kadar depresif bir insandır. Kafasında devamlı intihar düşüncesinin dolaştığı Ben, hayatına giren tamamen yabancı 7 kişi vesilesiyle kefaretini ödeme şansını yakalayacak; bu sırada kalp hastalığı olan Emily'de (Rosario Dawson) aşkı bulacaktır.

Willard Christopher "Will" Smith, Jr. (d. 25 Eylül 1968, Philadelphia) Amerikalı sinema oyuncusu ve rap müzisyeni. Biri kız, ikisi erkek olmak üzere üç çocuğu vardır.En iyi arkadaşı Martin Lawrence'dır. Will'in son sekiz filmi gişelerden 100 milyon dolar ve üstü gelir getirmiştir. Kızılderili ve Afrika kökenlidir. Babası buzdolabı tamircisiydi.Annesi ve babası Will henüz 13 yaşında iken ayrıldılar.Will çok zeki bir çocuk olduğundan birçok üniversiteden burs teklifleri aldı. Ancak lisedeyken Will üniversiteye gitmek istemedi.İlk olarak rapçiliğe merak saldı ancak varlık gelirini eksik gösterince devlete 2.8 milyon dolar borçlu kaldı.2005 yılında yaptığı filmlerin her birinin gişe hasılatı kırmasıyla Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.2007 yılında ise Hollywood'un şöhretler caddesine el izini bıraktı. Will eleştirmenlerden aktörlüğü için sürekli yüksek notlar almaya devam ediyor. ABD başkanı Barack Obama ise eğer kendi hakkında bir filmin yapılması halinde Will'in onu canlandırmasını istediğini belirtmiştir.

Rosario Dawson, Amerikalı aktris ve şarkıcı. En çok Sin City, He Got Game, Rent ve özellikle başrolünü oynadığı Quentin Tarantino'nun Death Proof filmlerindeki roleriyle tanınmıştır.Bunlar oyuncunun oynadığı ve oynayacağı filimlerdir.Günah Şehri 2 , Sin City 2 (2010) Kartal Göz , Eagle Eye (2008) Yedi Yaşam , Seven Pounds (2008) Explicit Ills (2008) Ölüm Geçirmez , Grindhouse: Death Proof (2007) Descent (2007) Clerks 2 (2006) Hayatındaki Azizleri Keşfetme Kılavuzu ,A Guide to Recognizing Your Saints (2006) Günah Şehri , Sin City (2005) Rent (2005) Büyük İskender , Alexander (2004) Asılsız Haber

IMDB Puanı: 7.5/10 ( 161.427 kişi oy verdi.)

Resimler

Yedi Yaşam - Seven Pounds izle

 

Yedi Yaşam - Seven Pounds izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, yedi yaşam konusu, digiturk 2014 filmleri, seven pounds izle, yedi yaşam izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.