TIKLA ARA

Türkiye Sigorta Basketbol Ligi'i Canlı İzle!

Hemen Satın Al

Türkiye Sigorta Basketbol Ligi Nasıl İzlenir

Digiturk Türkiye Sigorta Basketbol Ligi TOD Spor Extra+ paketi satın alarak Türkiye Sigorta Basketbol Ligi'nin tüm maçlarını uygun fiyata internet üzerinden canlı izleyebilirsiniz. Türkiye Sigorta Basketbol Ligi'nin heyecan dolu tüm maçlarını tek kullanımlık Digiturk TOD Kupon kodu satın alarak hemen izlemeye başlayın.

Türkiye Sigorta Basketbol Ligi Paketi Nasıl Satın Alınır?

TOD'un uygun paketi olan Spor Extra+ Aylık Paket ile Türkiye Sigorta Basketbol Ligini 1 ay boyunca tüm karşılaşmaları/maçları uygun fiyata izleyebilirsiniz. Alacağınız Kupon kodu tek kullanımlık olup otomatik ödeme ile tekrar çekim yapılmaz.

Digiturk Türkiye Sigorta Basketbol Ligi paketi satın almak için:

1) TOD Spor Extra Paketleri sayfasında satın almak istediğiniz paketi inceleyin.

2) Kredi kartıyla dilediğiniz paketin kod satın alma işlemini gerçekleştirin.

3) Ardından paketinizi aktif ederek Türkiye Sigorta Basketbol Ligi’ni canlı izlemeye hemen başlayın.

Kredi kartınızla Türkiye Sigorta Basketbol Ligi TOD paketini online satın alabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra üyeliğiniz anında aktifleştirilir ve izlemek istediğiniz maçı seçerek internetten online izleyebilirsiniz. Dilerseniz laptopunuzu HDMI kablosuyla televizyonunuza bağlayarak tam ekrandan uygun fiyatla Türkiye Sigorta Basketbol Ligi'nin maçlarını keyifle izleyebilirsiniz.

Digiturk Türkiye Sigorta Basketbol Ligi Paketi Satın Alma Fiyatı Nedir?

TOD ile beIN Sports’ta sadece Türkiye Sigorta Basketbol Ligi'nin keyifli maçlarını seyretmek istiyorsanız en uygun paket olan Aylık Paket’e üye olmanız gerekmektedir. Bu paketi almanız dahilinde o ay oynanan Türkiye Sigorta Basketbol Ligi maçlarını izleyebilirsiniz.


Hemen Satın Al


2023 - 2024 Türkiye Sigorta Basketbol Ligi Paket Fiyat Listesi

Digiturk Türkiye Sigorta Basketbol Ligi Paketleri 3 Ekran
(Web, Cep, Tablet)
4 Ekran
(Smart TV, Web, Cep, Tablet)
Spor Extra+ Aylık Paket 114 TL 129 TL
Spor Extra+ 12 Aylık Paket 708 TL 828 TL


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.