TIKLA ARA

Premier Lig'i İnternetten Canlı İzle!

Hemen Satın Al

Premier Lig Nasıl İzlenir

Digiturk Premier Lig TOD Spor Extra+ paketi satın alarak Premier Lig'in tüm maçlarını uygun fiyata internet üzerinden canlı izleyebilirsiniz. Premier Lig'in maçlarını tek kullanımlık Digiturk TOD Kupon kodu satın alarak hemen izlemeye başlayın.

Premier Lig Paketi Nasıl Satın Alınır?

TOD'un uygun paketi olan Spor Extra + Aylık Paket ile Premier Lig'i 1 ay boyunca tüm karşılaşmaları/maçları uygun fiyata izleyebilirsiniz. Alacağınız Kupon kodu tek kullanımlık olup otomatik ödeme ile tekrar çekim yapılmaz.

Digiturk Premier Lig paketi satın almak için:

1) TOD Spor Extra Paketleri sayfasında satın almak istediğiniz paketi inceleyin.

2) Kredi kartıyla dilediğiniz paketin kod satın alma işlemini gerçekleştirin.

3) Ardından paketinizi aktif ederek Premier Lig’i canlı izlemeye hemen başlayın.

Kredi kartınızla Premier Lig TOD paketini online satın alabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra üyeliğiniz anında aktifleştirilir ve izlemek istediğiniz maçı seçerek internetten online izleyebilirsiniz. Dilerseniz laptopunuzu HDMI kablosuyla televizyonunuza bağlayarak tam ekrandan uygun fiyatla Premier Lig'in maçlarını keyifle izleyebilirsiniz.

Digiturk Premier Lig Paketi Satın Alma Fiyatı Nedir?

TOD ile beIN Sports’ta sadece Premier Lig'in keyifli maçlarını seyretmek istiyorsanız en uygun paket olan Aylık Paket’e üye olmanız gerekmektedir. Bu paketi almanız dahilinde o ay oynanan Premier Lig maçlarını izleyebilirsiniz.


Hemen Satın Al


2023 - 2024 Premier Lig Paket Fiyat Listesi

Digiturk Premier Lig Paketleri 3 Ekran
(Web, Cep, Tablet)
4 Ekran
(Smart TV, Web, Cep, Tablet)
Spor Extra+ Aylık Paket 114 TL 129 TL
Spor Extra+ 12 Aylık Paket 708 TL 828 TL


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.