TIKLA ARA

Nikita

Nikita, altı yıl önce bir polisi öldürdüğü iddiasıyla kendini idam emri çıkartılmıştır. Ancak Division adıyla bilinen Amerikan gizli servisi, kendisine ikinci bir şans verdiklerini ve artık ülkesine hizmet edeceğini söyleyerek onu ölümün eşiğinden kurtarıyor.


Nikita Dizisini Digiturk Dizimax Vice HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Nikita

Nikita

Gösterim tarihi: Nikita , 16 Şubat Cumartesi / 19:00 - 19:40 Digiturk Dizimax Vice HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Nikita, Konusu

2010, ABD yapımı olan Dizi, Polisiye, Suç, Macera türündeki Nikita  dizisinin yönetmenliğini  Craig Silverstein yapıyor. Filmin oyuncuları Maggie Q, Lyndsy Fonseca, Aaron Stanford | See full cast and crew'den oluşuyor.

Konusu: Daha genç yaşta dikkatleri üzerine çeken Nikita, altı yıl önce bir polisi öldürdüğü iddiasıyla kendini idam emri çıkartılmıştır. Ancak Division adıyla bilinen Amerikan gizli servisi, kendisine ikinci bir şans verdiklerini ve artık ülkesine hizmet edeceğini söyleyerek onu ölümün eşiğinden kurtarıyor. Nikita'ya söylemedikleri şey ise, onu bir ajan ve suikastçı olarak yetiştirdikleri. Yaptıkları her şey onu en iyi katile dönüştürmek için. Ta ki Nikita kurallardan birisini yıkıp sivil birini sevene kadar. Sevgilisiyle birlikte normal bir hayat yaşamak istiyor ancak Division buna izin vermiyor. Sevgilisi öldürülünce kahramanımız, güvendiği arkadaşları onu kandırdığını acı bir şekilde öğreniyor ve şimdiye kadar kimsenin başaramadığını yapabiliyor Nikita, üç yılını saklanarak geçirdikten sonra onu kandıran herkesten intikam almak ve Division'ı yok etmek için geri dönüyor. Division ise, bir yandan suikastlarına devam ederken bir yandan da yeni suikastçılar eğitmeye ve Nikita'yı etkisiz hale getirmeye çalışıyor. Birimin yetiştirdiği acemi erlerden biri de Alex. Bu genç ve güzel kızın hayat hikayesi de Nikita'nınkine benziyor. Tek bir farkla; Alex, en başından beri kendisine yalan söylendiğinin farkında...

Maggie Denise Lehçe-İrlandalıdır. Amerikan babası (aslında New York merkezli) ve bir Vietnamlı annesi doğdu. Babası Vietnam Savaşı sırasında annesi ile tanışıp evlenmiştir. Maggie annesinin önceki evliliğinden olan iki eski yarı-kardeş ve iki ablası vardır.Aile Hawaii taşındı ve Mililani yerleşti.Aktrislik mesleğine Nikita dizisiz ile devam etmektedir.

Lyndsy Marie Fonseca (7 Ocak doğumlu, 1987) Amerikalı aktris iyi CBS gündüz dizi film ABC dizi Desperate Housewives Genç ve Huzursuz, Dylan Mayfair Colleen Carlton rolüyle tanınan ve Ted kızı ne kadar I Met Your Mother . Aynı zamanda 2010 süper kahraman filmi Kick-Ass yılında Katie Deauxma oynadı. O Alex CW's Nikita.In 2001 yılında, Fonseca bir ajan ve bir yönetici tarafından imzalanmış olarak ve yıldız olacak CBS 'bir numara gündüz drama Genç ve Restless içinde teen Colleen Carlton tedirgin oynadı.

 Nikita izle

 

Nikita izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizi izle, nikita oyuncuları, nikita dizisi izle, nikita konusu, dizimax vice hd kanalı,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.