TIKLA ARA

Mutluluk - Bliss (Glück)

Mutluluk, Berlin'de yaşayan ve birbirinden çok ayrı hayatlar süren iki gencin olası birliğinin hikayesidir.


Mutluluk - Bliss (Glück) filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Mutluluk - Bliss (Glück)

Mutluluk - Bliss (Glück) izle

İlk Gösterim tarihi:Mutluluk - Bliss (Glück) 15.05.2013 23:35 - 01:18  Digiturk  Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Mutluluk - Bliss (Glück) Konusu

2012 - Almanya Dram türündeki Mutluluk - Bliss (Glück) filmin yönetmenliğini Doris Dörrie yapmaktadır.Oyuncuları Alba Rohrwacher , Andrea Sawatzki , Hülya Duyar , Maren Kroymann , Aykut Kayacik oluşmaktadır.

Mutluluk, Berlin'de yaşayan ve birbirinden çok ayrı hayatlar süren iki gencin olası birliğinin hikayesidir. Irina, savaş mültecisi olup fahişelik yapan bir kadın, Kalle ise evsiz bir serseridir. Karşılaştıklarında birbirlerinden utanmalarına ve şüphe etmelerine rağmen aşık olurlar... Almanya'nın en sevilen kadın yazarlarından olan ve Türkiye'de Erkekler filmiyle tanıdığımız Doris Dörrie'nin yönetmenliğinde sıradışı bir aşk hikayesi olan Mutluluk filminin başrollerinde Albra Rohrwacher ve Vinzenz Kiefer yer alıyor.

Alba Caterina Rohrwacher (Şubat 1980 27 doğumlu) bir İtalyan aktris. Alba Rohrwacher Floransa, bir Alman baba ve İtalyan bir annenin kızı olarak dünyaya geldi. O Roma'da Centro Sperimentale di Cinematografia'da de oyunculuk eğitimi aldı. İlk film rolü L'amore ritrovato 2004 yılında oldu. 2008 yılında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu David di Donatello verildi. 2009 yılında Pupi Avati en Giovanna Babası filmindeki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu bir David di Donatello aldı.Berlin Uluslararası Film Festivali 2009 tarihi itibariyle o Shooting Stars Ödülü'ne layık görüldü.
O Alice Rohrwacher ve kız kardeşi Corpo Celeste için En İyi Yeni Yönetmen için 2011 Nastro d'Argento layık olduğunu.

Maren Kroymann (Walsrode 19 Temmuz 1949 doğumlu) bir Alman aktris ve şarkıcı.
Kroymann İngilizce, Romantik çalışmaları ve Tübingen Eberhard Karls Üniversitesi Amerikan çalışmaları okudu. Paris ve Amerika Birleşik Devletleri'nde zaman geçirdikten sonra, Kroymann o Hanns-Eisler Korosu seslendirdi Berlin, taşındı. Son yıllarda, Kroymann Alman film bir dizi yer aldı.

Andrea Sawatzki (Kochel am See Şubat 1963 23 doğumlu) bir Alman aktris. Polis müfettişi Charlotte Sänger.She de Alman film Bandits ve Das Experiment bir ortak aktör olarak bazı uluslararası önem kazanmıştır olarak 2002 yılından bu yana o popüler televizyon suç serisi Tatort en Hessischer Rundfunk sürümünde rol aldı.

IMDB Puanı: 8.2/10 ( 134 kişi oy verdi.)

Resimler

Mutluluk - Bliss (Glück) izle

 

Mutluluk - Bliss (Glück) izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: mutluluk filmi izle, bliss izle, digiturk filmleri, glück izle, moviemax festival hd,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.