TIKLA ARA

Morganlar Nerede? - Did You Hear About The Morgans?

Bir cinayetin görgü tanığı olsanız ve katilin hedefi haline gelseniz ne yapardınız? İste Meryl ve Paul Morgan’ın gördüğü tek şey cinayetdi ama başları büyük belaya girdi.


Morganlar Nerede? - Did You Hear About The Morgans?  filmini Digiturk Moviemax  Comedy kanalından izleyebilirsiniz.

Morganlar Nerede? - Did You Hear About The Morgans?

Morganlar Nerede? - Did You Hear About The Morgans? izle

İlk Gösterim tarihi: Morganlar Nerede? - Did You Hear About The Morgans?  filmini 01.04.2013 23:10 - 00:50 Digiturk  Moviemax Comedy kanalında izleyebilirsiniz.

Morganlar Nerede? - Did You Hear About The Morgans?  , Konusu

2009 - ABD ,Dram , Komedi , Romantik türündeki Morganlar Nerede? - Did You Hear About The Morgans?  filmin yönetmenliğini Marc Lawrence yapmaktadır.Oyuncuları  Hugh Grant, Sarah Jessica Parker, Mary Steenburgen, Sam Elliott, Elisabeth Moss oluşmaktadır.

Meryl ve Paul Morgan’ın mükemmel hayatlarının tek başarısız yönü sürdüremedikleri evlilikleridir. Ancak, başlarına daha büyük bir felâket gelir. Bir cinayetin görgü tanığı olurlar ve katilin hedefi haline gelirler. Polis, tanık koruma programı adına, onları küçük bir kasabaya gönderir. Bu yeni hayatlarında bir süre daha birarada olmak zorundadırlar.

Hugh Grant Ödüllerinden Bazıları: 1987: Venedik Film Festivali - En iyi aktör, Maurice1994: Chicago Film Critics Association - En çok ümit veren aktör, Four Weddings and a Funeral ve Sirens1994: Golden Globe - En iyi aktör (Müzikal veya Komedi), Four Weddings and a Funeral1994: BAFTA - En iyi aktör, Four Weddings and a FuneralEğitim: - New College, Oxford Üniversitesi, Oxford, İngiltere, Edebiyat BölümüMeraklısına...

Sarah Jessica Parker Altın Küre ve Emmy ödülü sahibidir. Televizyon, sinema ve tiyatro oyunculuğu yapmış olan sanatçı oynadığı Sex and the City adlı dizi ile dünya çapında üne kavuşmuştur.
7 kardeşi vardir. Bale ve şan dersleri almıştır. Bu sebeple bir Broadway yapımı olan The Innocents da yer almıştır. Yine bir Broadway oyunu olan Annie de başrolde oynamıştır. Televizyondaki ilk önemli çıkışını Square Pegs isimli dizide başrolü oynayarak yapmıştır. Bunu 80'li yıllarda birkaç sinema ve televizyon filmi takip etmiştir. 1984-1991 yılları arasında aktör Robert Downey Jr. ile yaşamıştır.

IMDB Puanı:4.6/10 (13629 kişi oy verdi.)

Resimler

Morganlar Nerede? - Did You Hear About The Morgans? izle

 

Morganlar Nerede? - Did You Hear About The Morgans? izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk moviemax comedy, morganlar nerede oyunculari, morganlar nerede izle, did you hear about the morgans izle, morganlar nerede konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.