TIKLA ARA

Maskeli Süvari - The Lone Ranger

Asıl adı John Reid olan Lone Ranger lakaplı bir kovboyun, Kızılderili ruhani yardımcısı Tonto ile haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi anlatan ünlü TV dizisinin sinema versiyonuyla beyaz perdeye aktarılıyor.


Maskeli Süvari - The Lone Ranger filmini Digiturk Salan 1 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Maskeli Süvari - The Lone Ranger

Maskeli Süvari - The Lone Ranger izle

İlk Gösterim tarihi:Maskeli Süvari - The Lone Ranger   6.11.2013 12:35 - 14:59  Digiturk Salon 1  kanalında izleyebilirsiniz.

Maskeli Süvari - The Lone Ranger

2013 - ABD Tür : Aksiyon , Macera , Western türündedir.Maskeli Süvari - The Lone Ranger filmin yönetmenliğini Gore Verbinski yapmaktadır.Film oyuncularını Johnny Depp , Armie Hammer , Tom Wilkinson , William Fichtner , Helena Bonham Carter oluşmaktadır. 

Asıl adı John Reid olan Lone Ranger lakaplı bir kovboyun, Kızılderili ruhani yardımcısı Tonto ile haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi anlatan ünlü TV dizisinin sinema versiyonuyla beyaz perdeye aktarılıyor. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Gore Verbinski'nin yaptığı filmin baş rollerini ise Johnny Depp, Armie Hammer ve Tom Wilkinson paylaşıyor.

John Christopher Depp, bilinen adıyla Johnny Depp, 9 Haziran 1963'te Owensboro, Kentucky'de doğdu. Florida'da büyüdü. 12 yaşında annesinin aldığı gitarla, çevredeki gruplarda gitar çalmaya başladı. 15 yaşında bir rock müzisyeni olmak umuduyla okulu bıraktı. Aynı sene anne ve babası da boşanmıştı. Kendine zarar vermeye başlamıştı. The Kids adlı rock grubunda müzik yapmaya başladı ve grubun davulcusunun kız kardeşi Lori Anne Allison ile 20 Aralık 1983'te evlendi. 'Six Gun Method' adını almış grup Depp'in evliliği sonları çıkan sorunlar nedeniyle stüdyoya giremeden dağıldı. Los Angeles, Kaliforniya'da eşinin yardımıyla Nicolas Cage ile tanıştı ve ilk filmi A Nightmare On Elm Street'de 1984 yılında oynama şansı buldu. 1985 yılında ise Lori Anne Allison'dan boşandı.

Armand Douglas, bilinen adıyla Armie Hammer, ABD'li oyuncu.2010 yapımı Sosyal Ağ'daki (The Social Network) Winklevoss ikizleri ve 2013 yapımı Maskeli Süvari'deki (The Lone Ranger) kovboy John Reid rolleriyle ün kazanmıştır.

Helena Bonham Carter Rol aldığı yapımlar arasında bir başyapıt olan Fight Club filmindeki Marla Singer karakteri, Harry Potter serisinin son 4 filmi Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı, Harry Potter ve Melez Prens, Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 1, Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2 Bellatrix Lestrange rolüyle yer almıştır. Ayrıca Maymunlar Cehennemi, Sweeney Todd, Charlie'nin Çikolata Fabrikası gibi önemli filmlerdede yer almaktadır ve Ölü Gelin adlı stop-motion animasyonda ana karakter olan Emily'yi seslendirmektedir.

IMDB Puanı:7.5/10 ( 2614 oy verdi.)

Resimler

Maskeli Süvari - The Lone Ranger izle

 

Maskeli Süvari - The Lone Ranger izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: the lone ranger konusu, digiturk 2014 filmleri, the lone ranger izle, salon 1, maskeli süvari izle ,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.