TIKLA ARA

Lig TV Canlı İzle

beIN Sports(Lig TV) Maçlarını İzleme


Süper Ligi Canlı İzle


beIN Sports(Lig TV) Maçlarını Canlı izlemek için tıklayınız.


beIN Sports Haber canlı izlemek için tıklayınız.


TRT Radyo 1 dinlemek için tıklayınız.


Lig Radyo dinlemek için tıklayınız.


Digiturk Play'e gitmek için tıklayınız.Lig

beIN Sports(Lig TV) İzleme Seçenekleri

beIN Sports(Lig TV) futbol karşılaşmalarını canlı olarak izleyebileceğiniz seçenekler aşağıdadır.

Türksat Üzerinden beIN Sports(Lig TV) İzleme

Türksat uydusu üzerinden beIN Sports Karşılaşmalarını canlı olarak  izleyebilirsiniz.

Türksat uydusu üzerinden canlı maç izleyebileceğiniz beIN Sports üyelik paketleri:

beIN Sports Paketleri

Türksat üzerinden beIN Sports(Lig TV) futbol maçlarını izleyebilmek için Türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz olması gerekmektedir. Digiturk uydu alıcısı kurulum ile birlikte verilmektedir. Yeni Lig Tv paketleri ile sadece kendi takımınızın maçlarını veya dört büyükleri maçları gibi abonelik seçeneklerini tercih edebiliyorsunuz. beIN Sports izleme seçeneği olarak 4 farklı Lig TV paketi sunulmaktadır. Bunlar: Şampiyonlar Paketi, Süper Lig Paketi, Taraftar Paketi ve 90+1 Paketinden oluşmaktadır. Mevcut bir çanak anteniniz yok ise Digiturk Teknik Servis'i tarafından çanak anten kurulumu yapılmaktadır.

Süper Lig Paketi

beIN Sports(Lig TV) maçlarını canlı olarak izleyebileceğiniz paketler arasında yer alan Süper Lig Paketi ile Süper Lig'teki 18 takımın maçlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca Beko Basketbol Ligi maçlarını, usta yorumcularla programları, maç özetlerini ve güncel gelişmeleri izleyebilirsiniz.

Şampiyonlar Paketi

beIN Sports(Lig TV) Şampiyonlar paketi ile Beşiktaş, Bursaspor, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzon spor maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. 24 ay veya 12 ay taahhüt seçenekleri ile abone olarak fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Taraftar Paketi

beIN Sports Taraftar Paketi ile kendi takımınızın maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Şampiyon Anadolu Paketi

Şampiyon Anadolu paketi ile Bursaspor ve Trabzonspor maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Eutelsat Üzerinden beIN Sports(Lig TV) İzleme

Eutelsat üzerinden Canlı Lig Tv yayınlarını izleyebileceğiniz kampanyaları görmek için buraya tıklayınız.

Digiturk uydusu üzerinden Lig TV maçlarını canlı olarak izleyebilmek için taahüdlü abonelik seçeneklerinden yararlanarak abone olabilirsiniz. Taahhüt vermeniz durumunda çeşitli fiyat indirimleri ve fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Digiturk Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk HD uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır. Digiturk Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir Digiturk uydu alıcısı ile değiştirilir.

Digiturk Play ile İnternet üzerinden beIN Sports(Lig TV) izleme

www.digiturkplay.com.tr internet sitesi üzerinden Lig TV canlı olarak izleyebilirsiniz. Digiturk Play internet sitesi üzerinden üye olarak veya mevcut digiturk üyeliğiniz var ise satın alma yaparak Lig TV karşılaşmalarını izleyebilirsiniz. Digiturk Play internet sitesinde Lig Tv maçlarını izleyebileceğiniz çeşitli Lig Tv paketleri bulunmaktadır. Lig TV Play-off paketi ile Play-off döneminin tüm maçlarını canlı olarak izleyin. 2 Sezon 1 Arada Canlı Maç Paketi ile Lig TV heyecanı gelecek sezon da seninle, 2 Sezon Bir Arada paketini izleyebilirsiniz. Yarı Sezonluk Canlı Maç Paketi ile Pakete abone olduğunuz günden itibaren canlı yayınlanan tüm Süper Lig maçlarını izleyebilirsiniz. Full Spor Paketi 2011 - 2012 ile Full Spor Paketini satın al, Spor Toto Süper Lig, Premier Lig ve Beko Basketbol Ligi’nin play-off maçlarını izle.

beIN Sports(Lig TV) Maç Satın Alma

Mevcut Digiturk üyeliğiniz var ise beIN Sports(Lig TV) maçlarınızı satın alabilirsiniz. Maç satın alma ile iglili detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: canlı lig tv izle, lig tv canlı izle, lig tv maç izle, ligtv canlı izleme, lig tv izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.