TIKLA ARA

Lig TV Canlı İzle

beIN Sports(Lig TV) Maçlarını İzleme


Süper Ligi Canlı İzle


TOD ile beIN Sports(Lig TV) Maçlarını Canlı izlemek için tıklayınız.


TRT Radyo 1 dinlemek için tıklayınız.


Lig Radyo dinlemek için tıklayınız.Lig

beIN Sports(Lig TV) İzleme Seçenekleri

beIN Sports(Lig TV) futbol karşılaşmalarını canlı olarak izleyebileceğiniz seçenekler aşağıdadır.

Türksat Üzerinden beIN Sports(Lig TV) İzleme

Türksat uydusu üzerinden beIN Sports Karşılaşmalarını canlı olarak  izleyebilirsiniz.

Türksat uydusu üzerinden canlı maç izleyebileceğiniz beIN Sports üyelik paketleri:

beIN Sports Paketleri

Türksat üzerinden beIN Sports(Lig TV) futbol maçlarını izleyebilmek için Türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz olması gerekmektedir. Digiturk uydu alıcısı kurulum ile birlikte verilmektedir. Yeni Lig Tv paketleri ile sadece kendi takımınızın maçlarını veya dört büyükleri maçları gibi abonelik seçeneklerini tercih edebiliyorsunuz. beIN Sports izleme seçeneği olarak 4 farklı Lig TV paketi sunulmaktadır. Bunlar: Şampiyonlar Paketi, Süper Lig Paketi, Taraftar Paketi ve 90+1 Paketinden oluşmaktadır. Mevcut bir çanak anteniniz yok ise Digiturk Teknik Servis'i tarafından çanak anten kurulumu yapılmaktadır.

TOD ile İnternet üzerinden beIN Sports(Lig TV) izleme

www.todtv.com.tr internet sitesi üzerinden Lig TV canlı olarak izleyebilirsiniz. TOD internet sitesi üzerinden üye olarak veya mevcut digiturk üyeliğiniz var ise satın alma yaparak Lig TV karşılaşmalarını izleyebilirsiniz. TOD internet sitesinde Lig Tv maçlarını izleyebileceğiniz çeşitli Lig Tv paketleri bulunmaktadır. Lig TV Play-off paketi ile Play-off döneminin tüm maçlarını canlı olarak izleyin. 2 Sezon 1 Arada Canlı Maç Paketi ile Lig TV heyecanı gelecek sezon da seninle, 2 Sezon Bir Arada paketini izleyebilirsiniz. Yarı Sezonluk Canlı Maç Paketi ile Pakete abone olduğunuz günden itibaren canlı yayınlanan tüm Süper Lig maçlarını izleyebilirsiniz.

beIN Sports(Lig TV) Maç Satın Alma

Mevcut Digiturk üyeliğiniz var ise beIN Sports(Lig TV) maçlarınızı satın alabilirsiniz. Maç satın alma ile iglili detaylı bilgi için buraya tıklayınız.Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: canlı lig tv izle, lig tv canlı izle, lig tv maç izle, ligtv canlı izleme, lig tv izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.