İstanbulspor
Antalyaspor

İstanbulspor - Antalyaspor Tek Maç Satın Al

İstanbulspor - Antalyaspor maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. İstanbulspor kendi evinde Antalyaspor ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

İstanbulspor - Antalyaspor Maçı Satın Al

2023 Süper Lig maçları Kasım ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra İstanbulspor - Antalyaspor maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

İstanbulspor - Antalyaspor maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

İstanbulspor - Antalyaspor Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren İstanbulspor ve Antalyaspor gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 4491 kapasiteli Necmi̇ Kadıoğlu Stadyumu sahip İstanbulspor seyircilerine stadında 2021 yılından bu yana ağırlarken Antalyaspor takımı ise 2015 yılından bu yana 32537 kişilik Antalya Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.