TIKLA ARA

Fransa Ligue 1'i Canlı İzle!

Hemen Satın Al

Fransa Ligue 1 Nasıl İzlenir

Digiturk Fransa Ligue 1 TOD Spor Extra+ paketi satın alarak Fransa Ligue 1'in tüm maçlarını uygun fiyata internet üzerinden canlı izleyebilirsiniz. Fransa Ligue 1'in heyecan dolu tüm maçlarını tek kullanımlık Digiturk TOD Kupon kodu satın alarak hemen izlemeye başlayın.

Fransa Ligue 1 Paketi Nasıl Satın Alınır?

TOD'un uygun paketi olan Spor Extra+ Aylık Paket ile Fransa Ligue 1 ligini 1 ay boyunca tüm karşılaşmaları/maçları uygun fiyata izleyebilirsiniz. Alacağınız Kupon kodu tek kullanımlık olup otomatik ödeme ile tekrar çekim yapılmaz.

Digiturk Fransa Ligue 1 paketi satın almak için:

1) TOD Spor Extra Paketleri sayfasında satın almak istediğiniz paketi inceleyin.

2) Kredi kartıyla dilediğiniz paketin kod satın alma işlemini gerçekleştirin.

3) Ardından paketinizi aktif ederek Fransa Ligue 1’i canlı izlemeye hemen başlayın.

Kredi kartınızla Fransa Ligue 1 TOD paketini online satın alabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra üyeliğiniz anında aktifleştirilir ve izlemek istediğiniz maçı seçerek internetten online izleyebilirsiniz. Dilerseniz laptopunuzu HDMI kablosuyla televizyonunuza bağlayarak tam ekrandan uygun fiyatla Fransa Ligue 1'in maçlarını keyifle izleyebilirsiniz.

Digiturk Fransa Ligue 1 Paketi Satın Alma Fiyatı Nedir?

TOD ile beIN Sports’ta sadece Fransa Ligue 1'in keyifli maçlarını seyretmek istiyorsanız en uygun paket olan Aylık Paket’e üye olmanız gerekmektedir. Bu paketi almanız dahilinde o ay oynanan Fransa Ligue 1 maçlarını izleyebilirsiniz.


Hemen Satın Al


2023 - 2024 Fransa Ligue 1 Paket Fiyat Listesi

Digiturk Fransa Ligue 1 Paketleri 3 Ekran
(Web, Cep, Tablet)
4 Ekran
(Smart TV, Web, Cep, Tablet)
Spor Extra+ Aylık Paket 114 TL 129 TL
Spor Extra+ 12 Aylık Paket 708 TL 828 TL


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.