TIKLA ARA

Canavar EV Filmini Digiturk'te İzle

Canavar EV Filmini Digiturk'te İzleyebilirsiniz.


Animasyon türündeki Canavar Ev filmini Digiturk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Canavar Ev(Monster House)

Canavar Ev İzle

İlk Gösterim tarihi:Canavar Ev filmini 12 Temmuz 2012 Perşembe günü saat 12:50'da Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Canavar Ev Film Bilgileri, Konusu

2006 ABD yapımı ve Fransa yapımı Animasyon, Aile, Fantastik, Gerilim, Gizem, Komedi, Korku, Macera türündeki Canavar Ev filmin yönetmenliğini Gil Kenan yapıyor. DJ Walters 12 yaşındadır ve etrafında olup bitenlere karşı oldukça meraklıdır. DJ Walters'ların evinin karşısındaki ihtiyar Nebbercracker'ın evi vardır. DJ Wlaters bu evde bir tuhaflık olduğu konusunu kafasına takmıştır. Evin bahçesinde sürekli bir şeyler kaybolmaktadır. Toplar, bisikletler vb. kaybolmaktadır. DJ yakın arkadaşı ile basketbol oynarken topları bu evin bahçesine kaçar ve ev topu içine çeker. DJ arkadaşı ile birlikte eve girerek topu aramaya başlar.

 Resimler

Canavar Ev

 

Canavar Ev

 

 

Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: canavar ev izl, monster house izle, digiturk korku filmleri, digiturk çocuk filmleri, çizgi film izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.