TIKLA ARA

Benim Zengin Dostlarım - Friends with Money

Friends With Money'i, The New York Times, hayatta olmanın dramı ile ilgili acı tatlı bir komedi olarak adlandırıyor.04.06.2013 21:16 - 22:37


Benim Zengin Dostlarım - Friends with Money filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Benim Zengin Dostlarım - Friends with Money

Benim Zengin Dostlarım - Friends with Money izle

İlk Gösterim tarihi: Benim Zengin Dostlarım - Friends with Money  04.06.2013 21:16- 22:37 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Benim Zengin Dostlarım - Friends with Money

2006 - ABD  Dram , Komedi , Romantik türündeki Benim Zengin Dostlarım - Friends with Money filmin yönetmenliğini Nicole Holofcener yapmaktadır.Film Oyuncuları Jennifer Aniston , Jason Isaacs , Catherine Keener , Joan Cusack , Scott Caan oluşmaktadır.

Friends With Money'i, The New York Times, hayatta olmanın dramı ile ilgili acı tatlı bir komedi olarak adlandırıyor. Film, gayet güzel ve rahat giden hayatlarının dengesi, orta yaşın getirdiği gerçeklerle yüzleşmeye başladıklarında altüst olan dört çok yakın arkadaşın hikayesini anlatıyor.

Jennifer Aniston Babası bir Yunan'dır ve gerçek adı Jennifer Linn Anastassakistir.Kaliforniya'da doğup New York'ta büyüyen ve 80'li yıllarda ufak rollerde oynamaya başlayan Aniston, çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı.En iyi bilinen rolü 'Friends' dizisindeki Rachel Green rolüdür ve bu rol ona bir Altın Küre bir de Emmy Ödülü kazandırmıştır.Bir dönem,yine Amerika'lı oyuncu, Brad Pitt ile 5 yıl süren bir evliliği oldu fakat 2 Ekim 2005'te boşandılar.

Jason Isaacs 1963'de Liverpool'da doğdu. 4 çocuklu bir tacirin üçüncü oğlu olan Isaacs'in önceleri oyunculuğa merakı yokmuş. Tercihlerini doktor, avukat ve muhasebeci olmaktan yana koyan kardeşlerine uygun şekilde hukuk okumaya karar vermiş. Ancak Bristol Üniversitesi'ndeki ilk yılında oyunculuğun etkisine kapılmış. Bristol Üniversitesi'ndeki hukuk eğitimini yarıda bırakıp, London's Central School of Speech and Drama'ya kayıt olmuş.

Catherine Keener 1986 yılında ‘About Last Night’ adlı filmle oyunculuğa başlayan Catherine Keener, son dönemlerde ‘Box of Moon Light’, ‘The Real Blonde’ (Gerçek Sarışın), ‘Out of Sight’ (Aşk ve Para), ‘8MM’, ‘Being John Malkovich’ (John Malkovich Olmak) ve ‘Full Frontal’ (Çok Özel) adlı filmlerde oynadı.2000 yapımı ‘Being John Malkovich’ (John Malkovich Olmak)’la ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ dalında Oscar ve Altın Küre’ye aday gösterildi.

IMDB Puanı: 5.6/10 ( 15217 kişi oy verdi.)

Resimler

Benim Zengin Dostlarım - Friends with Money izle

 

Benim Zengin Dostlarım - Friends with Money izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, benim zengin dostlarım konusu, digiturk filmleri, friends with money izle, benim zengin dostlarım izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.