TIKLA ARA

AVATAR

Avatar çizgi dizisindeki ana tema Aang ve arkadaşlarının dünyayı kötü Ateş kralından kurtarmaktır. Dövüş sanatları üzerinde dönen dizi Asya etkilerini üzerinde hayli fazlaca taşımıştır.


AVATAR çizgi  filmini Digiturk Nickelodeon kanalından  izleyebilirsiniz.

AVATAR


 AVATAR

AVATAR, çizgi filmini Digiturk Nickelodeon kanalından izleyebilirsiniz.

AVATAR,

Avatar çizgi dizisindeki ana tema Aang ve arkadaşlarının dünyayı kötü Ateş kralından kurtarmaktır. Dövüş sanatları üzerinde dönen dizi Asya etkilerini üzerinde hayli fazlaca taşımıştır. Avatar 1. sezon Nickeledon kanallarındada tv izleyicisi ile buluşmuştur. Su. Toprak. Ateş. Hava. Bu dört elementin tek efendisi Avatar denir. Ve yalnız o acımasız Ateş Devleti'nin dünyayı işgalini durdurabilirdi. Avatar, uzak doğu dövüş sanatları ve doğal büyülerle dolu fantastik bir dünyada geçiyor.

AVATAR Masalı'nın Kahramanları

Aang
12 yaşında olmasına rağmen tüm dünyanın ateş ulusundan kurtulma ümidi onun elindedir.Gerçek anlamda yaşı 112'dir.

Katara
12 yaşında ve Güney su kabilesindeki tek, güney su kabilesi kökenli 2 su bükücüden biridir. Abisi Sokka ile avatarı buzdan kurtarması ile macera başlar avatarın her zaman yanındadırlar.

Sokka
16 yaşında ve Katara'nın abisidir.Beceriksiz bir savaçı olmasına rağmen avatarla çıktıkları yolculuk sırasında oda zamanla savaş eğitimleri görmeye başlar.Zeki, çok akıllı, geveze ve çenesi düşük bir insandır.H

Toph Bei Fong
12 yaşında kör bir kızdır. Aslında çok zengin olmalarına rağmen ailesinden gizlice toprak bükme savaşlarına katılır ve o sırda Aang'le tanışır.Kör olmasına rağmen dünyanın en iyi toprak bükücüsüdür.

Zuko
16 yaşında bir sürgün Ateş Ulusu prensidir.Bir toplantı sonucu karşı çıktığı komutanla düelloya girmesi gerekmektedir ama düello sırasında rakibinin ateş kralı Ozai(babası) olduğunu görür ve merhamet ister ama babası yüzünde bir yara izi bırakarak onu cezalandırır ve sürgüne yollar.

Azula
14 yaşında Ateş Ulusu prensesidir ve Zukonun kardeşidir.Kibirli ve acımasız bir tiptir.Babası ve krallığı için her şeyi yapar.

Iroh
Zuko ve Azula 'nın amcası ve Ateş kıralı Ozai'nin abisi olup ateş krallığının gerçek varisidir.BaSing Se'yi savaşırken surlarını aşabilen ilk ve tek generaldir.Ama oğlunun savaşırken ölmesi üzerine kuşatmayı kaldırıp Ateş ulusu generalliğinde istifa etmiştir.

 AVATARizle

 

AVATAR izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çizgi filimleri, avatar çizgi filmleri, avatar konusu, nickeledon kanalı, avatar karakterleri,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.