TIKLA ARA

Aşk Masalı - Maid in Manhattan

Bir gün, Christopher Marshall adında varlıklı bir politikacıyla tanışır. Marshall, Ventura'yı otelin müşterilerinden biri sanmıştır.


Aşk Masalı - Maid in Manhattan filmini Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Aşk Masalı - Maid in Manhattan

Aşk Masalı - Maid in Manhattanizle

İlk Gösterim tarihi: Aşk Masalı - Maid in Manhattan 12.05.2013 15:10 - 16:51 Digiturk  Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Aşk Masalı - Maid in Manhattan Konusu

2002, ABD, Komedi, Romantik türündeki Aşk Masalı - Maid in Manhattan filmin yönetmenliğini Wayne Wang yapmaktadır.Oyuncuları Bob Hoskins, Chris Eigeman, Frances Conroy, Jennifer Lopez, Natasha Richardson, Ralph Fiennes, Stanley Tucci, Tyler Garcia Posey oluşmaktadır.

Maris Ventura, New York'un 1. sınıf otellerinden Manhattan Otel'de hizmetçi olarak çalışmaktadır. Bir gün, Christopher Marshall adında varlıklı bir politikacıyla tanışır. Marshall, Ventura'yı otelin müşterilerinden biri sanmıştır. Aralarındaki yakınlaşmaya rağmen, gerçek ortaya çıkınca ayrı dünyaların insanı olduklarını farkederler...Kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bekar bir anne ile başarılı bir senatör adayının tesadüfler eseri başlayan aşkının anlatıldığı film, dozunda kullanılan mizah ögeleriyle gerçekçi bir ´külkedisi´ portresi sunuyor.

Jennifer Lynn López, 24 Temmuz 1969'da New York'un bir mahallesi olan Bronx'ta doğdu. Amerikalı aktrist, latin pop müzik şarkıcısı, moda tasarımcısı ve dansçıdır. J-Lo veya J.Lo ismi ile de bilinir.
Porto Riko soyundan olması onun şov dünyasına girmesini kolaylaştırmıştı.Çünkü o dönemlerde Ricky Martin ve Enrique Iglesias'ın öncülük ettiği ve 90'ların sonlarına doğru başlayan Latin Pop müzik dalgası tüm dünyayı etkisi altına almıştı. Jennifer Lopez Latin müziğin kadın öncüsü olup Latin müziğin patlama yapmasını sağlamıştır.Tüm dünyada plakları 40 milyondan fazla satmıştır.

Natasha Richardson, eski yönetmen ve yapımcı Tony Richardson ile aktris Vanessa Redgrave'in kızı olarak dünyaya geldi.Londra'da "Central School of Speech and Drama"'da tiyatro eğitimi aldı. Babasını AIDS nedeniyle yitirmesinden dolayı, AIDS'e karşı mücadele için yoğun çalışmalar yaptı, milyonlarca dolar bağışta bulundu.Birçok sinema filminin yanısıra, Broadway'de onlarca tiyatro oyunu ve müzikalde yer aldı.
Sanatçı 15 Mart 2009 tarihinde, Kanada'da Mont Tremblant kayak merkezinde geçirdiği bir kaza sonucu, zorunlu olmasına karşın kask takmadığı için başından ağır yaralandı ve Montreal'daki Sacre-Coeur Hastanesinde tedavi görmekteyken eşi liam Neeson ve çocukları tarafından New York'a getirilen Richardson'ın burada yaşam destek ünitesine bağlandığı duyuruldu.18 MART gecesi 45 yasında öldü.

Ralph Nathaniel Fiennes Doğum Yeri: Suffolk, İngiltere Doğum Tarihi: 22.12.1962 Onu Ünlü Yapan Ne? 'Schindler's List' filmindeki Amon Goeth rolü ile ünlendi Birliktelikleri: Eşi: Alex Kingston, aktris; 1993'te evlendiler, 1997'de boşandılar Eşi: Francesca Annis, aktris .

IMDB Puanı: 4.7/10 ( 1427kişi oy verdi.)

Resimler

Aşk Masalı - Maid in Manhattan izle

 

Aşk Masalı - Maid in Manhattan izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, aşk masalı izle, digiturk komedi filmleri, maid in manhattan izle, aşk masalı konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.