TIKLA ARA

Arrow

Genç yakışıklı ve bekar olan Oliver Queen hız tutkusu yüzünden korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar.


Arrow Dizisini Digiturk Dizimax Vice HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Arrow

Arrow

Gösterim tarihi: Arrow , 14 Şubat Perşembe / 07:01 - 07:52  Digiturk Dizimax Vice HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Arrow, Konusu

2012, ABD yapımı olan Dizi, Dizi, Aksiyon, Fantastik türündeki Arrow  dizisinin yönetmenliğini  David Nutter yapıyor. Filmin oyuncuları Katie Cassidy, Manu Bennett, Willa Holland, Stephen Amell, Colin Salmon'den oluşuyor.

Konusu: Genç yakışıklı ve bekar olan Oliver Queen hız tutkusu yüzünden korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca kimse ondan haber alamaz ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus'un ortasındaki tropik bir adada ortaya çıkar. Oliver Starling City'e, evine geri döner herseyi kaldığı yerden devam etmek ister. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy, Oliver'ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler. Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemesi gerekmektedir. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlaması gerkmektedir. Gizli Green Arrow kişilği olarak ortaya çıkar. Ancak Green Arrow'un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Detektif Quentin Lance'in en büyük dileği Green Arrow'u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver'ın dönüşünden çevresindeki bazı kötü niyetli insanlar şikayetçi olurlar.

Katherine Evelyn Anita CassidyDoğum Tarihi : Kasım 25, 1986Doğum Yeri : Los Angeles, California Katie Cassidy Eğitimi : Calabasas high school Katie Cassidy Mesleği : Model Katie Cassidy Göz Rengi : Yeşil Katie Cassidy Saç Rengi : Sarı Katie Cassidy Boyu : 170 cm Gerçek ismi Katherine Evelyn Anita Cassidy, Calabasas Üniversitesini bitirdi, mesleği oyuncu-model, göz rengi yeşil, boyu 1.70cm

Manu Bennett 10 Ekim 1969 Yeni Zelanda doğumludur. Rol aldığı Filmler Manu Bennett Oynadığı Tüm Filmler 30 Gün Gece ,The Condemned ,Denizci , Sinbad And The Minotaur.Manu Bennett Oynadığı DizilerManu Bennett Oynadığı Tüm Diziler Spartacus: Kan ve Kum ,Spartacus: Gods Of The Arena ,Spartacus: Gods Of The Arena ,Arrow Sezon 1 ,Spartacus:vengeance .

 Arrow izle

 

Arrow izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizi izle, arrow dizi oyuncuları, arrow 1.sezon izle, arrow dizi konusu, arrow tüm bölümleri,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.