TIKLA ARA

Bundesliga'yı İnternetten Canlı İzle!

Hemen Satın Al

Almanya Bundesliga Nasıl İzlenir

Digiturk Almanya Bundesliga TOD Spor Extra+ paketi satın alarak Almanya Bundesliga'nın tüm maçlarını uygun fiyata internet üzerinden canlı izleyebilirsiniz. Almanya Bundesliga'nın heyecan dolu tüm maçlarını tek kullanımlık Digiturk TOD Kupon kodu satın alarak hemen izlemeye başlayın.

Almanya Bundesliga Paketi Nasıl Satın Alınır?

TOD'un uygun paketi olan Spor Extra+ Aylık Paket ile Almanya Bundesliga ligini 1 ay boyunca tüm karşılaşmaları/maçları uygun fiyata izleyebilirsiniz. Alacağınız Kupon kodu tek kullanımlık olup otomatik ödeme ile tekrar çekim yapılmaz.

Digiturk Almanya Bundesliga paketi satın almak için:

1) TOD Spor Extra Paketleri sayfasında satın almak istediğiniz paketi inceleyin.

2) Kredi kartıyla dilediğiniz paketin kod satın alma işlemini gerçekleştirin.

3) Ardından paketinizi aktif ederek Almanya Bundesliga’yı canlı izlemeye hemen başlayın.

Kredi kartınızla Almanya Bundesliga TOD paketini online satın alabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra üyeliğiniz anında aktifleştirilir ve izlemek istediğiniz maçı seçerek internetten online izleyebilirsiniz. Dilerseniz laptopunuzu HDMI kablosuyla televizyonunuza bağlayarak tam ekrandan uygun fiyatla Almanya Bundesliga'nın maçlarını keyifle izleyebilirsiniz.

Digiturk Almanya Bundesliga Paketi Satın Alma Fiyatı Nedir?

TOD ile beIN Sports’ta sadece Almanya Bundesliga'nın keyifli maçlarını seyretmek istiyorsanız en uygun paket olan Aylık Paket’e üye olmanız gerekmektedir. Bu paketi almanız dahilinde o ay oynanan Almanya Bundesliga maçlarını izleyebilirsiniz.


Hemen Satın Al


2023 - 2024 Almanya Bundesliga Paket Fiyat Listesi

Digiturk Almanya Bundesliga Paketleri 3 Ekran
(Web, Cep, Tablet)
4 Ekran
(Smart TV, Web, Cep, Tablet)
Spor Extra+ Aylık Paket 84 TL 99 TL
Spor Extra+ 12 Aylık Paket 708 TL 828 TL


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.