TIKLA ARA

Ailenin Yıldızı Paketi

Digitürk dünyası ile en güncel ve en kaliteli içerikler evdeki herkesi mutlu ediyor! Ödüllü filmler, diziler, belgeseller, çocuk kanalları ve çok daha fazlası.

Aile Paketine Özel Kampanyalar

Paket Artık Satılmamaktadır.
Güncel Paketler İçin: Digiturk Paketleri

Ailenin Yıldızı Paket İçeriği

Ailenin Yıldızı Paket içeriği tüm aile üyelerine doya doya TV keyfinin tadını çıkartıyor. Belgesel, çocuklara özel kapsamlı içerikler, film ve dizi, spor, müzik ve yaşam kanallarıyla ek ücret ödemeden HD görüntü ve mükemmel ses kalitesiyle Digiturk evinizde!

Belgesel ve Çocuk Kanalları

En popüler ve kaliteli doğa, bilim, yaşam belgesel kanallarıyla, eğlenceli ve geliştirici çocuklara özel kapsamlı içerik kanallarıyla TV keyfini yerinizden kalkmadan doya doya yaşayın.

Spor Kanalları

Spor Toto PTT 1. Lig, uluslar arası tenis turnuvaları, haftanın 7 günü spor keyfi sizlerle!

beIN Kanalları

Farklı ülkelerin birbirinden farklı mutfaklarını beIN Gurme, yerli belgeselleri beIN İZ, yemek ve eğlence konseptini beIN Home&Entertainment kanalları bu pakette izleyebilirsiniz.

Eğlence Kanalları

Dünyaca ünlü oscarlı yıldızların içerisinde bulunduğu yapımları beIN Movie Stars ve gülmelere doyamayacağınız beIN Series Comedy ile keyifli dakikalar sizlerle!

Ailenin Yıldızı Paketi Kanalları

National Geographic HD Kanalı BBC Earth HD Kanalı Net Geo Wild HD Kanalı Yaban Tv Kanalı TRT Belgesel HD Kanalı Discovery Channel HD Kanalı Discovery Science HD Kanalı CGTN Documentary HD
TRT ÇOCUK Kanalı Minika GO Kanalı Cbeebies HD Kanalı BABY TV Kanalı Da Vinci Kanalı Disney Junior Kanalı Cartoonito Kanalı Nick Jr. Kanalı Nickelodeon HD Kanalı
beIN İZ TV Kanalı beIN Gurme HD Kanalı beIN Home & Entertainment HD Kanalı TLC Kanalı Fashion TV HD Kanalı
TRT Müzik Kanalı MCM Top Kanalı MCM Top Kanalı BBC Entertainment Kanalı MTV Live HD Kanalı MTV Hits Kanalı
EUROSPORT HD Kanalı EUROSPORT HD Kanalı GS TV HD Kanalı FB TV Kanalı beIN Sports 1 Kanalı beIN Sports 2 Kanalı beIN Sports 3 Kanalı beIN Sports 4 Kanalı beIN Sports 5 Kanalı beIN Sports MAX 1 Kanalı beIN Sports MAX 2 Kanalı beIN Sports Haber HD Kanalı TJK TV Kanalı
Digiturk beIN MOVIES Stars HD
Show TV HD Kanalı TRT 1 HD Kanalı KANAL D Kanalı ATV HD Kanalı NOW Kanalı STAR TV HD Kanalı TV8 HD Kanalı 360 HD Kanalı Bloomberg Television Kanalı A HABER HD Kanalı TRT Haber HD Kanalı KANAL 7 Kanalı A2 HD Kanalı Beyaz TV Kanalı tv100 Ülke TV HD Kanalı TVNET HD Kanalı KANAL 24 HD Kanalı NTV HD Kanalı CNN Türk HD Kanalı A Para Kanalı Habertürk HD Kanalı TGRT HABER Kanalı Ekotürk TV Kanalı Haber Global HD Kanalı Tele1 Kanalı DMAX Kanalı Flash Haber Kanalı Ulusal Kanalı Halk TV Kanalı Teve2 HD Kanalı TRT Avaz Kanalı TRT Kurdi Kanalı TRT TÜRK Kanalı KRT TV Kanalı TRT 2 Kanalı Vav TV Kanalı TRT Diyanet KanalıHızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.