TIKLA ARA
KABADÜZ Digiturk Bayileri

KABADÜZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KABADÜZ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk KABADÜZ bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin KABADÜZ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi arayabilirsiniz ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sitemiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

KABADÜZ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GÜMÜŞ İLETİŞİM SÜLEYMAN FELEK 11/A DÜZ Mah. ALTINORDU / ORDU / TÜRKİYE KABADÜZKABADÜZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KABADÜZ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KABADÜZ Digiturk Kurulumu
- ORDU beIN Sports Satışı
- Digiturk ORDU Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KABADÜZ Fatura Ödeme Noktaları

 

KABADÜZ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. KABADÜZ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. KABADÜZ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ORDU bayimiz mevcuttur. ORDU bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

KABADÜZ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BAŞKÖY
  • KABADÜZ
  • KİRAZDERE
  • MERKEZ
  • MUSAKIRIK
  • YEŞİLYURT


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.