DEMİRKÖY Digiturk Bayileri

DEMİRKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DEMİRKÖY ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk DEMİRKÖY bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin DEMİRKÖY ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 DigiturkBurada müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sitemizden bize ulaştırabilirsiniz.

DEMİRKÖY Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
UZUNLAR TEKNOLOJİ M.KEMAL BULVARI AYVAZOĞLU 7/A KARACAİBRAHİM Mah. MERKEZ / KIRKLARELİ / TÜRKİYE DEMİRKÖYDEMİRKÖY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DEMİRKÖY DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DEMİRKÖY Digiturk Kurulumu
- KIRKLARELİ beIN Sports Satışı
- Digiturk KIRKLARELİ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DEMİRKÖY Fatura Ödeme Noktaları

 

DEMİRKÖY ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DEMİRKÖY Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Kasım - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DEMİRKÖY ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KIRKLARELİ bayimiz mevcuttur. KIRKLARELİ bayi listesi Kasım itibariyle günceldir.

DEMİRKÖY Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • DENİZ
  • YENİ
  • HAMDİBEY
  • ORHANİYE
  • YENİ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

DEMİRKÖY ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: DEMİRKÖY beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.