ARMUTLU Digiturk Bayileri

ARMUTLU Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ARMUTLU ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ARMUTLU bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin ARMUTLU ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 DigiturkBurada müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

ARMUTLU Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
YAMAN BURSA HÜRRİYET 160/B BAĞLARBAŞI Mah. OSMANGAZİ / BURSA / TÜRKİYE ARMUTLUARMUTLU Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ARMUTLU DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ARMUTLU Digiturk Kurulumu
- YALOVA beIN Sports Satışı
- Digiturk YALOVA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ARMUTLU Fatura Ödeme Noktaları

 

ARMUTLU ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ARMUTLU Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Kasım - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ARMUTLU ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk YALOVA bayimiz mevcuttur. YALOVA bayi listesi Kasım itibariyle günceldir.

ARMUTLU Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • 50. YIL
  • BAYIR
  • KARŞIYAKA


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.