ALİAĞA Digiturk Bayileri

ALİAĞA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ALİAĞA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ALİAĞA bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin ALİAĞA ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0232 320 00 28 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak DigiturkBurada web sitemiz üzerinden bırakabilirsiniz.

ALİAĞA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Bayi Türü
TEKNOFİX İZMİR AKÇAY 99/3 BEYAZEVLER Mah. GAZİEMİR / İZMİR / TÜRKİYE ALİAĞA Teknik Servis
CNR ELEKTRONİK - CANER BAVLİ İZMİR 30/C KAZIM DİRİK Mah. ALİAĞA / İZMİR / TÜRKİYE ALİAĞA Satış Bayisiİzmir ALİAĞA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ALİAĞA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, Digital Turkiye yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ALİAĞA Digiturk Kurulumu
- İZMİR beIN Sports Satışı
- Digiturk İZMİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ALİAĞA Fatura Ödeme Noktaları

 

ALİAĞA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digital Turkiye Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ALİAĞA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ALİAĞA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İZMİR bayimiz mevcuttur. İZMİR bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

ALİAĞA Digiturk bayilerinin ve Digital Turkiye yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ATATÜRK
  • B.HAYRETTİN PAŞA
  • FATİH
  • HASBİ EFENDİ
  • KÜLTÜR
  • MİMAR SİNAN
  • SAYFİYE
  • SİTELER
  • YENİ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ALİAĞA ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ALİAĞA beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.