TIKLA ARA

Yokluğunda Çıldırdım - Maddened By His Absence

Çocuğunu dokuz yıl önce bir araba kazasında kaybeden bir adamın yaşamı yavaş yavaş parçalara ayrılır. Jacques direksiyon başındayken yaptığı kazada çocuğunu yitirince, yaşananlardan kendisini sorumlu tutar ve karısıyla olan ilişkileri bozulur.


Yokluğunda Çıldırdım - Maddened By His Absence filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Yokluğunda Çıldırdım - Maddened By His Absence

Yokluğunda Çıldırdım - Maddened By His Absence izle

İlk Gösterim tarihi:Yokluğunda Çıldırdım - Maddened By His Absence Digiturk 19.06.2013 17:45 - 19:19 Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Yokluğunda Çıldırdım - Maddened By His Absence

2011 - Fransa Aile , Belgesel , Dram , Komedi türündeki Yokluğunda Çıldırdım - Maddened By His Absence filmin yönetmenliğini Jérôme Tonnerre, Sandrine Bonnaire yapmaktadır.Film Oyuncuları Alexandra Lamy, Augustin Legrand, Colette Kieffer, David Bonnaire, Françoise Oriane, Gilles Soeder, Jalil Mehenni, Jean-François Wolff, Jérôme Varanfrain, Laura De Lagillardaie, Matteo Trevisan, Norbert Rutili, Serge Hutry, Véronique Fauconnet, William Hurt oluşmaktadır.

  Çocuğunu dokuz yıl önce bir araba kazasında kaybeden bir adamın yaşamı yavaş yavaş parçalara ayrılır. Jacques direksiyon başındayken yaptığı kazada çocuğunu yitirince, yaşananlardan kendisini sorumlu tutar ve karısıyla olan ilişkileri bozulur. Uzaklara giden adam dokuz yıl sonra babasının cenazesine katılmak için Fransa'ya dönmüştür. Karısının kendine yeni bir hayat kurduğunu ve bir çocuk sahibi olduğunu görür.

Sandrine Bonnaire (d. 31 Mayıs 1967), Fransız oyuncu. Hollywood filmleri de dahil olmak üzere 40'tan fazla filmde rol aldı. Sandrine Bonnaire Allier Auvergne bölgesinde yer alan Gannat kasabasında doğdu. Orta halli işçi sınıfı on bir çocuklu ailenin yedinci çocuğudur. Oyunculuk kariyerine 1983 yılında 16 yaşındayken başladı Maurice Pialat'ın yönettiği cinsel içerikli film À nos Amours 'ta Parisli bir kızı oynadı. Kendisine bu filmdeki rolü dolayısıyla 1984 yılında Umut Veren En İyi Kadın Oyuncu dalında César Ödülü verildi. 

IMDB Puanı: 5/9 ( 80 kişi oy verdi.)

Resimler

Yokluğunda Çıldırdım - Maddened By His Absence izle

 

Yokluğunda Çıldırdım - Maddened By His Absence izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, maddened by his absence izle, digiturk filmleri, yokluğunda çıldırdım konusu, yokluğunda çıldırdım izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.