TIKLA ARA

Yarından Sonra - The Day After Tomorrow

Filmde Dünya'nın doğanın gazabına uğrayışı ele alınıyor. Şiddetli kasırgalar Los Angeles'ı haritadan silmeye zorluyor, Yeni Delhi karlar altına gömülmüş, Tokyo devasa dolu yağışıyla yıkılmış durumdadır.


Yarından Sonra - The Day After Tomorrow filmini Digiturk Moviemax Star HD  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Yarından Sonra - The Day After Tomorrow


Wrath of the Titans - Tanrılar çıldırmış olmalı

Gösterim tarihi: Yarından Sonra - The Day After Tomorrow , 06.02.2013 18:56 - 20:50 Digiturk Moviemax Star HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Yarından Sonra - The Day After Tomorrow , Konusu

2004 - ABD yapımı olan Aksiyon türündeki Yarından Sonra - The Day After Tomorrow filmin yönetmenliğini Roland Emmerich yapıyor. Filmin oyuncuları Jake Gyllenhaal, Emmy Rossum, Dennis Quaid, Ian Holm, Austin Nichols'den oluşuyor.

Konusu:  2012'nin de yönetmeni olan Roland Emmerich kıyamet filmlerinde çok başarılıdır bu filminde de olgu gibi beyaz perdeye bol aksiyonlu sahneler meydana getirmiştir. Filmde Dünya'nın doğanın gazabına uğrayışı ele alınıyor. Şiddetli kasırgalar Los Angeles'ı haritadan silmeye zorluyor, Yeni Delhi karlar altına gömülmüş, Tokyo devasa dolu yağışıyla yıkılmış durumdadır.New York ani iklim değişikliği ile dev dalgaların tehditçi altında almaya başlamıştır. Bir iklim bilim uzmanı olan Jack Hall, dünyayı, küresel ısınmanın tetiklediği bu felaketten kurtarmak için çabalar.

Roland Emmerich (10 Kasım 1955) Alman asıllı yönetmen, senarist ve yapımcı. Yıldız Geçidi, Kurtuluş Günü, Yarından Sonra, 2012 gibi filmleriyle tanınır. Hollywood'un en iyi yönetmenlerinden biridir.(kaynak belirtilmeli) 1971 ve 1981 yılları arasında University of Television and Film Munich okulunda eğitim gördü. The Noah's Ark Principle filmi ile 1984 yılında Berlin Film Festivali'e katıldı. Yapımcı Dean Devlin'in yardımıyla ABD'ye geldi.

Sir Ian Holm (12 Eylül 1931), İngiliz aktör. Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin ilk ve üçüncü filmlerinde hobbit Bilbo Baggins, Chariots of Fire filminde antrenör Sam Mussabini, Beşinci Element filminde Vito Cornelius ve Yaratık filminde androit Ash rolleri ile tanınmaktadır.

Jacob Gyllenhaal (19 Aralık 1980), Yahudi asıllı ABD'li oyuncu. Yönetmen Stephen Gyllenhaal ve senarist Naomi Achs'in oğlu, oyuncu Maggie Gyllenhaal'in da kardeşidir. İlk rolünü on yaşında oynayan oyuncu, ilk başrol deneyimini 1999 yılında, henüz on dokuz yaşındayken Ekim Düşü filminde canlandırmıştır. Oyuncu, 2001 yılında oynadığı Donnie Darko filmiyle çıkış yapmıştır. 2004 yılında oynadığı, Küresel Soğuma'yı ele alan Yarından Sonra filminin küresel çaptaki başarısından sonra ününü katlayan oyuncu, 2005 yılında ABD Deniz Piyadeleri için çekilen Jarhead filminde oynamış ve aynı yıl Brokeback Dağı filminde Jack Twist'i canlandırmıştır.

 Yarından Sonra  - The Day After Tomorrow

 

Yarından Sonra  - The Day After Tomorrow
izle

 

Fragman İzle
 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema, moviemax star hd, yarindan sonra filmi konusu, aksiyon filmleri, yarindan sonra izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.