TIKLA ARA

Winnie the Pooh

Küçük sevimli bir ormanda yaşayan ve bal yemeyi çok seven sevimli bir ayıdır ancak onun en büyük derdi bal değildir; Pooh'nun en önem verdiği şey sevimli arkadaşlarıdır.


Winnie the Pooh Çizgi filmini Digiturk Disney Junior kanalından izleyebilirsiniz.

Winnie the Pooh


 Winnie the Pooh (Disney)

 Winnie the Pooh , Anime filmini Disney Junior kanalından izleyebilirsiniz.

 Winnie the Pooh ,

Küçük sevimli bir ormanda yaşayan ve bal yemeyi çok seven sevimli bir ayıdır ancak onun en büyük derdi bal değildir; Pooh'nun en önem verdiği şey sevimli arkadaşlarıdır. Onların neşesi ve duyguları Pooh için dünyadaki her şeyden önemlidir. Tigger Pooh'nun en iyi arkadaşlarından biridir. Tigger hayat dolu biridir ve çoğunlukla keyfinden kuyruğu üzerinde zıplar durur. Piglet aslında çok utangaç ve korkak bir domuzcuktur ancak ihtiyacı olana yardım elini uzatmaktan asla vaaz geçmez. Eşek Eevore dış görünüşüyle gayet somurtkan gözükse de kuyruğunda taşıdığı kurdele aslında bazen tanık olunabilecek bir mutluluğun habercisidir. Herhalde 100 Hektar Ormanındaki en akıllı hayvan tavşandır. Arkadaş grubunun lideri olmak hoşuna gider. Ve tabii ki Roo dünyayı anlayan ve şefkat dolu küçük kanguru. Çok sevimlidir ve çevresindeki her şeyi ögrenmek ister. Winny The Pooh Walt Disney'in en başarılı TV serilerinden birisidir. Çizgi filmin konusu; 100 Hektar Ormanında yaşayan ayı Winny küçük korkak Piglet zıp zıp kaplan Tigger bahçıvan ve titiz Tavşan ve uyuşuk Eeyore'un birbirinden sevimli ve masum hikayeleri üzerine yazılmıştır. Kahramanlarımız Christopher Robin adlı çocuğun kendi kafasında yaratmış olduğu oyun dünyasına aittirler. Kimi maceralarında onlara Christopher Robin Baykuş ya da küçük kangru Roo da eşlik eder.

 Winnie the Pooh  Karakterleri

Winnie the Pooh: Küçük bir ormanı'nın neşeli ve obur ayisi. Balaı çok seviyor başını sürekli belaya sokmaktadır. Genellikle elindeki bal kavanozuyla dolaşır.

Kaplan Tigger: hiç yerinde durmayan kuyruğuyla meşhur olan Tigger, Winnie the Pooh çizgi filmi karakterlerinin en yaramazıdır. Genel olarak yaşam enerjisiyle dolu olup bunu kuyruğu üzerinde zıplayarak göstermeyi seçen ve bu neşeli halini arkadaşlarıyla paylaşmak isteyen Tigger, küçük ormanın sakinleri tarafından çok sevilmektedir.

Piglet: Animasyon karakterleri arasında en korkak olanı olan küçük pembe domuz her korktuğunda Winnie'ye sığınır. Kocaman olan kalbinde herkese yer vardır ama Winnie'nin yeri onun için ayrıdır.

Eeyore: Hayattan bıkmış ve bezmiş halde olan Eeyore, tembelliğin resmidir. Bu sevimli eşek son derece tembel olmasına karşın her türlü macerada arkadaşlarına katılarak onları asla yalnız bırakmaz. Eğer sizin de çocuğunuz Eeyore gibi tembelse ona Eeyore'un peluş oyuncağından hediye ederek ufak bir şaka yapabilirsiniz.

  Winnie the Pooh (Disney)

 

 Winnie the Pooh (Disney)izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk, winnie the pooh konusu, winnie the pooh izle, winnie the pooh karakterleri, disney junior kanalı,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.