TIKLA ARA
Viaport Marina Fırsatı

Viaport Marina Fırsatı

Digiturk ile Viaport Marina'da geçerli çift kişilik bilet hediye fırsatı! Viaport Marina Viaport Marina Tuzla Eğlence Meydanında yer alan Aslanpark, ViaSea Akvaryum merkezlerinden birinde geçerli çift kişilik bilet hediye.

Viaport Marina Fırsat Şartları:

Viaport Marina Tuzla’da yer alan Aslanpark, ViaSea Akvaryum merkezlerinden birinde geçerli olmak üzere haftanın herhangi bir günü için çift kişilik ücretsiz giriş fırsatı uygulanacaktır.
Viaport Marina İstanbul ili Tuzla ilçesinde yer almaktadır.
Kampanyaya katılmak için Digiturk Online İşlemler’e giriş yaparak FIRSATLAR kategorisinden yer alan Viaport Marina’ya ait görseli tıklayıp kampanya kodu alınması gerekmektedir.
Kampanya kodları Digiturk tarafından iletilecektir.
Ücretsiz giriş fırsatı için her üyenin sadece seçtiği merkezden 1 adet kampanya kodu alma hakkı bulunmaktadır.
Kampanya kodları çift kişiliktir. Kodlar stoklarla sınırlıdır.
Kampanya 31.12.2023 saat 23:59’a kadar geçerlidir. Kullanım bir defaya mahsustur.
Çift kişilik kodlar tek kullanımlıktır, sadece tercih edilen bir merkezde geçerli olacaktır.
Lütfen gitmek istediğiniz merkeze ait doğru seçimi yaptığınıza emin olarak DEVAM ve ŞİFRE AL adımlarını onaylayınız. Alınan hediye kodlar daha sonra DEĞİŞTİRİLEMEZ. Kazanılan bu hak DEVREDİLEMEZ ve SATILAMAZ.
Kampanyadan yararlanmak isteyen üyelerin mutlaka Viaport Marina Eğlence Meydanında yer alan gişeye kampanya kodunu ibraz ederek fiziki biletlerini temin etmelidir.
Kampanya herhangi bir promosyon/indirim kampanya/ ile birleştirilemez.
Kampanyadan sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerli olup giriş esnasında T.C Kimlik kartı gösterilmesi gerekmektedir.
Kış sezonu sebebi ile Korsan Adası Tema Park 19 Kasım 2023 tarihinde sezon kapanışı yapacaktır. Kullanılmayan bilet kodları daha sonrası için ERTELENEMEZ VE DEĞİŞTİRİLEMEZ.
0-36 ay çocuklar ücretsizdir. 3 yaş ve üzeri her kişi için bilet alınmalıdır.
Aslan Park yavru aslan etkinliği ücrete tabidir.
Çalışma Saatleri: Döneme göre değişebilmektedir. Lütfen web sitesinden kontrol ediniz.
Kampanyadan sadece veri işleme, iletişim izni olan üyeler şifre alabilir. İzni olmayan üyeler http://dgtrk.lu adresinden ücretsiz giriş yaparak veri işleme ve iletişim izinlerine onay vererek katılım sağlayabilir.
Digiturk ve Viaport Marina kampanyayı durdurma / değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.
Digiturk Müşteri Hizmetleri: 0(212) 473 7373


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.