TIKLA ARA

Var Bunlar Hangi Kanalda TOD

Yeni Dizi Var Bunlar ilk Sezonu ile Digiturk'te!

Var Bunlar TOD'da yayınlanacak! beIN Originals’ın yeni dizisi Var Bunlar TOD'da yayınlanmaya başladı. Dizinin ilk sezonu ve yayınlanacak olan yeni sezonunu beIN CONNECT ve TOD'dan istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Başrollerinde Giray Altınok ve Kerem Özdoğan'nın yer aldığı dizide iki yakın arkadaşın eğlenceli maceralarını konu alıyor.

Var Bunlar'ı İnternetten İzle! TOD Eğlence Paketi alarak Var Bunlar'ın güncel tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Hemen Satın Al

Var Bunlar Digiturk’te Hangi Kanalda?

9 bölümden oluşan Var Bunlar'i Digiturk’te TOD’da Türkçe dublaj veya altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca TOD web ve mobil uygulamalarında yer alan Canlı TV’den Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.

Digiturk abonesi olanlar Var Bunlar'ın yeni yayınlanacak 1 sezonu, bölümleri, sezonları ve unutulmaz sahnelerini HD izlemek için abonesi olduğunuz Digiturk Paketlerine ek olarak Dizi Paketi satın almalısınız.

Digiturk abonesi değilseniz, Digiturk Kampanyalar sayfasından web sitemize özel indirimli en uygun fiyatlarla üye olabilirsiniz.

TOD'dan Nasıl İzlerim?

Digiturk abonesi olanlar TOD Var Bunlar sayfasından giriş yaparak Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.