TIKLA ARA

Uyum Dersleri - The Normals

Bekar bir annenin hayatı eşcincel bir çifte taşıyıcı annelik yapmaya başladığında değişir.


Uyum Dersleri - The Normals filmini Digiturk  Moviemax Festival HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Uyum Dersleri - The Normals

Uyum Dersleri - The Normals izle

İlk Gösterim tarihi:Uyum Dersleri - The Normals 21.11.2013 02:16 - 03:44 Digiturk  Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Uyum Dersleri - The Normals

2012 - ABD Tür : Komedi türündedir.Uyum Dersleri - The Normals filmin yönetmenliğini Ryan Murphy, Miguel Arteta yapmaktadır.Film oyuncularını Justin Bartha , Ellen Barkin , Georgia King , Michael Hitchcock , Jayson Blair oluşmaktadır. 

Bekar bir annenin hayatı eşcincel bir çifte taşıyıcı annelik yapmaya başladığında değişir. Harvard mezunu Billy, biraz para biriktirmek için, bir ilaç firmasının düzenlediği testlere katılmayı kabul eder. Bir grup test gönüllüsüyle birlikte şehir dışındaki bir ilaç tesisine götürülen Billy ve diğerleri aldıkları bu karardan pişman olacaklar mıdır?

Justin Lee Bartha Yahudi olan Bartha'nın annesi bir öğretmen, babası ise gayrimenkul satışçısdır. Jeffrey adında bir erkek kardeşi vardır. West Bloomfield High School'dan 1996 da mezun oldu. Daha sonra New York Üniversitesini bitirdi. 'Analyze This' filminin kamera arkadında üretim asistanı olarak görev aldı. Bir yıl sonra 1999 yapımı olan kısa film 'Tag' ile kariyerine başladı. 2003 yılında Güney Southwest Film Festival'inde gösterilen 'Highs and Lows' filmini yönetti. Ayrıca MTV için çekilen 'The Dustin and Justin Show'da görev aldı. Ardında 'Gigli' ve 'Carnival Sun' da önemli rollerde oynayan Bartha'yı asıl ününe kavuşturan film ise 'National Treasure (Büyük Hazine)'deki Riley Pool rolüydü. 2006 yılında Bartha 'Failure to Launch' adlı romantik komedide yardımcı erkek rolüyle yer aldı.

Ellen Barkin
Kimyasal madde satıcısı bir baba ve hastane yöneticisi bir anneden oluşan, alt-orta sınıf göçmen bir Yahudi ailesinin çocuğu olarak dünyaya gelen Barkin, Manhattan Lisesi, Sahne Sanatları Bölümü'nde okudu. Daha sonra Hunter College'de tarhi ve tiyatro eğitimi alan sanatçı, antik tarih konusunda uzmanlaşmak istiyorken, oyunculuk öğrenimi yaptı.

IMDB Puanı: 3,1/10 ( 465 oy verdi.)

Resimler

Uyum Dersleri - The Normals izle

 

Uyum Dersleri - The Normals izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the normals konusu, digiturk 2014 filmleri, the normals izle, uyum dersleri izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.