TIKLA ARA

Ultra Mega Süper Kahraman - Griff The Invisible

Griff gündüz ofis çalışanı,gece süper kahraman,Griff güzel genç bilim kadını Melody ile karşılaştığı an imkansız tutkusu Griff'in başını döndürmüştür.


Ultra Mega Süper Kahraman - Griff The Invisible filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ultra Mega Süper Kahraman - Griff The Invisible

Ultra Mega Süper Kahraman - Griff The Invisible izle

İlk Gösterim tarihi:Ultra Mega Süper Kahraman - Griff The Invisible  13.8.2013 18:10 - 19:37 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Çılgın Yılbaşı - Mixed Nuts

2010 - Avustralya Tür : Dram , Komedi , Romantik türündeki Ultra Mega Süper Kahraman - Griff The Invisible filmin yönetmenliğini Leon Ford yapmaktadır.Film oyuncuları Ryan Kwanten , Maeve Dermody , Kelly Paterniti , Anthony Phelan , Heather Mitchell oluşmaktadır.

Griff gündüz ofis çalışanı,gece süper kahraman,Griff güzel genç bilim kadını Melody ile karşılaştığı an imkansız tutkusu Griff'in başını döndürmüştür.Griff'in iki kimliği var: Gündüz sıradan bir ofis çalışanı, gece bir süper kahraman! Onunla aynı tutkuları paylaşan genç bir bilim insanı olan güzeller güzeli Melody ile tanışınca, Griff'in hayatı altüst olacaktır.

Ryan Kwanten, 28 Kasım, 1976 doğumlu Avustralyalı aktördür.ilk rolünü 1997 yılında Avustralya soap-opera Home and Away de Vinnie Patterson olarak oynamıştır. Daha sonrasında teen-oriented drama grubuna katılmıştır. 2008 yılında HBO adlı kanalın çok beğenilen ve Charlaine Harris'in roman serisinden uyarlanmış olan True Blood serisinde Jason Stackhouse rolünü oynamaya başlamıştır.

Maeve Dermody (November 1985 2. doğumlu) bir Avustralya aktris.O Susan Murphy Dermody, bir film teorisyeni, tarihçi, ve yönetmen kızıdır. Babası bir psikolog. Dermody ailesi edebiyat ve sanat bir aşk teşvik, ve de performans desteklenen - annesi filmde 5 yaşındaki bir parçası verdi Su altında nefes alma (1993). Dermody katıldı Mosman Lisesi Sydney ve bir vardı UHD 99.97 arasında (son okul sınavı puan). Lise boyunca o da olarak, tiyatro dersleri aktif olarak Gençler için Avustralya Tiyatro ve de çeşitli kurslar ile oyunculuk eğitimi daha da ileriye Drama Sanatları Ulusal Enstitüsü Sydney.

IMDB Puanı: 5.5/10 ( 3,348 kişi oy verdi.)

Resimler

Ultra Mega Süper Kahraman - Griff The Invisible izle

 

Ultra Mega Süper Kahraman - Griff The Invisible izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, griff the invisible izle, digiturk 2014 filmleri, ultra mega süper kahraman konusu, ultra mega süper kahraman izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.