TIKLA ARA

UEFA Şampiyonlar ve Avrupa Ligi Digiturk’te

UEFA Şampiyonlar ve Avrupa Ligi Digiturk’te

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi tüm heyecanıyla artık sadece Digiturk’te!

Ülkemizin en büyük dijital platformlarından olan Digiturk, çok büyük bir başarıyla ilk kez UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yayın haklarının 3 sezon süreyle sahibi oldu. 2020 - 2021 sezonu sonuna kadar futbolda en önemli iki turnuva Digiturk’te yayınlanacak. Avrupa futbolunun en çok takip edilen ve en değerli organizasyonlarını platformunda toplamış oldu.

Digiturk Sporun Yıldızı Paketine taahhütlü olarak abone olan Digiturk aboneleri, paket içeriğinde UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi futbol karşılaşmalarını ek ücret ödemeden izleyebilecekler. Yeni abonelerde hiçbir ek ücret ödemeden UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarını izleyebilecekler.

Digiturk Sporun Yıldızı paketini incelemek için tıklayın.

Digiturk (beIN Sports) ilk kez UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarının Türkiye’deki tek yayıncısı olma hakkı sahibi oldu.

Digiturk CEO’su Yousef Al-Obaidly, beIN MEDIA GROUP olarak Türk futboluna duydukları güvenin ve beIN Media Group olarak dev yatırımların geleceğini söyledi. ‘Size sadece Digiturk yeter’ vaadimize UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi turnuvalarını eklemekten ayrıca mutlu olduklarını belirtti. Digiturk abonesi olarak sadece Digiturk platformunu kullanarak devler arenasının tüm heyecanını yaşayabileceklerini söyledi.

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarını izlemek için Digiturk Sporun Yıldızı paketine üye olmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi almak ve aboneliğinizi başlatmak için aşağıda bulunan telefon üzerinden veya formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.