TIKLA ARA

TOD Türk Filmleri


TOD

Digiturk TOD platformundan izleyebileceğiniz Türk filmlerin listesi aşağıda bulunmaktadır.

Öteki Taraf

Öteki Taraf izle

Öteki Taraf Film Konusu

2017 yapımlı Öteki Taraf filmin yönetmenliğini ve başrolünde Özcan Deniz yapmaktadır. Oyuncuları arasında Aslı Enver ve Meryem Uzerli, Özcan Deniz'e eşlik etmektedir. Başarılı bir adam olan Çetin yeni sevgilisi Ece ile mutlu bir birliktelik sürdürmektedir. Ancak günün birinde hırslı eski sevgilisi Sara reddedemeyeceği bir iş teklifiyle yeniden Çetin ile Ece'nin hayatına dahil olmuştur. Sevgilisi Ece'yi de yanına alarak yeni işi için şehir değiştiren adam kısa bir süre sonra Ece'nin ortadan kayboluşuy ile yıkılır. Ece arkasında bir veda videosu bırakıp kaybolmuştur. Kısa sürede Ece'nin yokluğunu Sara ile doldurmaya çalışan Çetin Ece'nin izlerini bulmaya başlar. Sara da evin her yerinden sesler duymaktadır. İkili yavaş yavaş korku ve paranoya dolu günler geçirmeye başlamıştır.

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı izle

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Film Konusu

Serinin sevilen karakterleri Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet’in maceraları tekrardan devam ediyor. Topluma tekrardan ayak uydurabilmek için grup terapisine başlayan grup ancak içlerinden biri âşık olunca planları altüst olur ve büyük bir maceraya doğru yola koyulurlar.

Osman Pazarlama

Osman Pazarlama

Osman Pazarlama Film Konusu

Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar’ın birlikte yazdığı Osman Pazarlama’nın yönetmenliğini yine Togan Gökbakar üstlenmiştir.Osman Pazarlama, aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir iş adamı olmanın yanı sıra zengin olabilmeyi hedefleyen Osman Şaşmaz’ın macera dolu hikayrdini konu edinmektedir. Sevdiği kızın babasına kendini ispat etme hırsıyla türlü maceralara atılan Osman’ın en büyük yardımcıları sağ kolu Erkan ve aile dostlarının kızı Songül ona yardım eder.

Kayhan

Kayhan izle

Kayhan Film Konusu

Seneler sonra gittiği pilav gününde lise yıllığını ilk kez okuyan Kayhan, arkadaşlarının aslında ondan nefret ettiğini öğrenir ve hepsinden intikam almaya için elinden geleni yapmaya karar verir. Şahan Gökbakar'ın Togan Gökbakar ile birlikte yazdığı filmin oyuncuları Şahan Gökbakar'ın yanı sıra İrfan Kangı ve Gökçe Eyüboğlu eşlik etmektedir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.