TIKLA ARA

TOD Diziler


TOD

Digiturk TOD platformundan izleyebileceğiniz dizilerden bazıları aşağıda listelenmektedir.

Seal Team

Seal Team izle

Seal Team Dizi Konusu

Seal Team'de, imkansız gibi görünen yüksek riskli bir çok gizli görevin üstesinden gelen bir ekibin hayatında heyecan ve aksiyon hiç bitmiyor. Dünyanın en seçkin özel insanların bir arada olduğu operasyon birliğinin maceralarını anlatan dizinin başrolünde ünlü oyuncu David Boreanaz bulunmaktadır. 4 Sezondan oluşan dizi TOD'de!

Black Ish

Black Ish izle

Black Ish Dizi Konusu

7. Sezonu ile TOD'e yer alan dizi ağırlıklı olarak elit beyazların oturduğu bir bölgede, siyahi bir ailenin maceralı hayatı konu ediniyor.

Your Honor

Your Honor izle

Your Honor Dizi Konusu

Babalığı ve mesleği arasında kalan bir yargıcın hikayesi. Your Honor kazaya karışan oğlunu kurtarabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Bunları yaparkende yargıçlık görevi ile oğlu arasında kalmaktadır.

Industry

Industry izle

Industry Dizi Konusu

Industry ile hiyerarşinin egemen olduğu hareketli finans dünyasını konu alıyor. Industry, Londra'daki uluslararası bir yatırım bankasında kalıcı olarak bir pozisyon elde etmek için rekabet eden bir grup yeni mezunun yaşantısını New Yorklu genç bir kadının gözünden seyircilere aktarılıyor. HBO yapımlı film 1. sezonu ile TOD'te!


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.