TIKLA ARA

TIM BURTON VARİ FRANKENSTEIN

Frankenstein hikayesinden esinlenerek yapılmıştır. Korku filmlerini ilgi duyan yönetmen bu ilgisinide de zaten karakterlerin isimleri ile gösteriyor.


TIM BURTON VARİ FRANKENSTEIN  animasyon filmi Digiturk Salon 2 kanalın dan izleyebilirsiniz.

TIM BURTON VARİ FRANKENSTEIN

TIM BURTON VARİ FRANKENSTEIN izle

Gösterim tarihi: TIM BURTON VARİ FRANKENSTEIN , TIM BURTON VARİ FRANKENSTEIN  Digiturk Salon 2 kanalından Hafta içi her gün 09.45 – 13.10 – 16.35 – 20.00 – 21.30 – 00.55 – 06.15'de izleyebilirsiniz.

TIM BURTON VARİ FRANKENSTEIN, Konusu

Tim Burton Frankenweenie'de çok sevilen bir film olan Frankenstein hikayesinden esinlenerek yapılmıştır. Korku filmlerini ilgi duyan yönetmen bu ilgisinide de zaten karakterlerin isimleri ile gösteriyor. Elsa Van Helsing, Edgar 'E' Gore, Bay Burgermeister ve Victor Frankenstein adları ile görebiliyoruz.

Frankenweenie animasyonunda her ne kadar Frankenstein'ın çocuklaştırılmış bir versiyonu gibi zanedilsede daha çok büyükler için bir animasyon olarak karşımıza çıkıyor.Bu nedenle alt yazılı olarak ekranlara geliyor. Aslında korku-gerilim filmi gibi duruyor ama komedi unsurları ile çok sayıda var.

Frankenweenie'nin ilk bilinen özelikleri ile detayı bakıldığında gayet sevimlidir. Zaten senaryodaki diyaloglar o kadar iyi yazılmış ki film akıcılıktan pek ödün vermiyor. Seslendirmeyi Winona Ryder, Catherine O'Hara, Martin Short, Martin Landau bu isimlerin başında geliyor ve hepside daha önce Tim Burton ile pek çok kez çalışmış isimlerdir.

Kısaca, çocuklardan daha çok büyüklerin keyif alacağı bir animasyon filmi Frankenweenie. Tim Burton hayranlarını ve stop-motion severleri de epey bir tatmin edeceği açık. Belki bir Noel Gecesi Kabusu gibi değil ama yinede izlerken kendini sevdiren 'farklı' bir film. Bu tarzı seviyorsanız kaçırmayın.. Sevmiyorsanız da sevmek için bir şans olabilir.

 
TIM BURTON VARİ FRANKENSTEIN izleTIM BURTON VARİ FRANKENSTEIN izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk animasyon izle, tim burton varki frankenstein seslendirme, tim burton varki frankenstein izle, frankenstein izle, tim burton varki frankenstein konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.