TIKLA ARA

Themed Weekends

MTV Live HD dünyanın en iyi ve en büyük performanslarını biri Karry Perry, Rock Am Rin, Jay-Z bir arada gelen en güzel müzik şölenleri bir araya getiriyor.


Themed Weekends Müzik coşkusunu  MTV Live HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Themed Weekends


Themed Weekends

Gösterim tarihi: Themed Weekends , Hafta içi her gün 22.00 - her cumartesi 23.00 Digiturk MTV Live HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Konusu: MTV Live HD dünyanın en iyi ve en büyük performanslarını biri Karry Perry, Rock Am Rin, Jay-Z  bir arada gelen en güzel müzik şölenleri bir araya getiriyor.Dünyanın en ünlü sanatcılarını HD farkıyla her zamankinden daha da yakından izleme şansına sahip olacaksınız. Linkin Parkın’ın Jay-Z ile birlikte yaptığı performansı, Karry Perry’nin ve Rock Am Rin’den, Roskilde festivaline kadar birçok içeriği izlecebilrsiniz. Her hafta yeni bir tema ve yeni çarpıcı deneyim MTV Live’da. Tüm içeriği müzik olan kanalın, canlı performanları ekranlara getirerek; önemli yabancı şarkıcıların en iyi müzik videoları, orjinal müzik serileri, festivallerden canlı kayıtlar, popular klipler, Top 20 Listesi ve daha fazlası MTV Live HD’de.

Katy Perry gerçek adıyla Katheryn Elizabeth Hudson (25 Ekim 1984 doğumlu), sahne adıyla Katy Perry, Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu. Gospel müziği ile büyüdü, babasının papaz olarak görev yaptığı kilisenin korosunda sekiz yıl görev aldı. 2001 yılında müzik listelerinde herhangi bir başarı elde edemeyen ilk albümü Katy Hudson'ı piyasaya sürdü, müzikal kariyerinin ilk altı yılında Katy Hudson adıyla sahneye çıktı. İlerleyen yıllarda yeni bir stüdyo albümü kaydetti fakat yayınlamaktan vazgeçti. 2007'de Capitol Records ile anlaşma imzaladıktan sonra Katy Perry sahne adını kullanmaya başladı.

Jay-Z diye bilinen Hawn Corey Carter (4 Aralık 1969 doğumlu), sahne adıyla Jay-Z, ABD'li hip hop müzisyeni ve iş adamı. Def Jam Recordings şirketinin eski ve Roc-A-Fella Records'un şimdiki CEO'sudur. Ayrıca, The 40/40 Club ve New Jersey Nets şirketlerinin kurucularındandır. Amerika Birleşik Devletleri'nde yirmi altı milyondan fazla albüm satan ve çeşitli Grammy Ödülleri'nin sahibi olan Jay-Z; ABD'nin finansal anlamda en başarılı hip hop sanatçıları ve girişimcilerden biridir. Finansal ve müzikal başarılarının yanı sıra, Nas gibi bazı rapçilerle olan anlaşmazlıklarıyla da gündeme gelmektedir.

 Themed Weekends izle

 

Themed Weekends izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk müzik, katy perry, mtv live hd, themed weekends, jay-z,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.