TIKLA ARA

The Vampire Diaries

62 yaşındaki vampir Stefan Salvatore'a (Paul Wesley) aşık olan 17 yaşındaki Elena Gilbert'ın (Nina Dobrev) hayatını konu alır.


The Vampire Diaries  Dizisini Digiturk Dizimax Drama HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries


The Vampire Diaries

Gösterim tarihi: The Vampire Diaries , her perşembe  21:00  Digiturk Dizimax Drama HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries, Konusu

2009, ABD yapımı olan Dizi, Fantastik, Gerilim, Macera türündeki The Vampire Diaries  dizisinin yönetmenliğini  Leslie Morgenstein ve Boby Levy yapıyor. Filmin oyuncuları an Somerhalder, Nina Dobrev, Paul Wesley, Steven R. McQueen'den oluşuyor.

Konusu: Avrupada büyük beğeni ve izleyici kitlesine sahip olan Dizide, 162 yaşındaki vampir Stefan Salvatore'a (Paul Wesley) aşık olan 17 yaşındaki Elena Gilbert'ın (Nina Dobrev) hayatını konu alır. İkilinin ilişkileri, Stefan'ın, gözünü kan bürümüş tek amacı intikam almaktır.Hem kendisinden hem de kasabadan intikam almak isteyen saldırgan ve kindar kardeşi Damon Salvatore'un (Ian Somerhalder) kasabaya geri dönmesiyle ortalık karışmaya başlar. İki kardeş de, eskiden aşık oldukları Katherine Pierce'a (Nina Dobrev) benzediği için, Elena'ya aşık olurlar. Katherine Pierce'ın görsel ikizi olan Elena'nın, üçlüye karşı intikam planlarıyla kasabaya geri dönen Katherine'in uzaktan akrabası olduğu ortaya çıkar.

Damon & Stefan

Damon ve Stefan aralarındaki tek problem ilk başlarda aynı kadına sevmek . Vampirlerin ifşa edildiği ve konsey tarafından avlandığı bir dönemde aşık oldukları kadının vampir olması işleri daha da zor bir hale getirdi. Katherine, iki kardeşi de parmağında oynatırken bir yandan da onlara kendi kanını içirmekten eksik kalmadı.

Caroline


Gün ışığı gibi güzel, neşeli , ponpon kızların başı dünyadan bihaber balolar düzenlerken, Katherine’nin kötü emellerine kurban gitti. Kurucular Günü partisinde yaşanan vampir avından kaçarken geçirdiği trafik kazası sonrası komaya giren Caroline’ı Damon’ın kanı iyileştirdi. O sıralar kasabaya yeni gelen Katherine, ilgiyi üzerine çekebilmek için Caroline’ı boğarak öldürdü.

Kökenler

Cadı olan annelerinin yaptığı büyü sonucu vampire dönüştüler. Yaşadıkları kasaba kurt adamlarla dolu olduğundan anneleri Esther, ailesini korumak için onları vampire dönüştüren bir büyü yaptı. Bu şekilde çocukları olası tehditlere karşı kendilerini koruyabileceklerdi.

Alaric

Hayatımıza vampir avcısı olarak giren Alaric, zamanla Damon’ın en yakın arkadaşı ve Gilbert kardeşlerin koruyucusu haline geldi. Hop oturduk hop kalktık ona birşey olacak diye. Parmağına taktığı Gilbert yüzüğü biraz olsun içimize su serpse de, onu karanlık tarafa geçiren de bu yüzük oldu.

Katherine

Gerçek adı Katerina Petrova olan Katherine’nin bir zamanlar saf ve iyi niyetli bir kız olduğunu tahmin edebilrmisiniz. Ailesi tarafından dışlanan Katherine Bulgaristan’dan göçmüş, yolu Elijah ve Klaus ile kesişmişti. Klaus’un tek amacı Petrova Görsel İkizi olan bu genç kadının kanını son damlasına kadar akıtmaktı.

 The Vampire Diaries izle

 

The Vampire Diariesizle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizi, vampire diaries konusu, vampire diaries izle, dizimax drama hd, vampire diaries oyuncuları,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.