TIKLA ARA

The Myth Of The American Sleepover

Bir grup Amerikalı gencin, mahallelerindeki son yaz tatili gecesinde yaptıklarını gözlemleyen bu film, geçmişinize nostaljik bir pencere açmak için gençlerin yaşadığı değişik deneyimleri resmediyor.


The Myth Of The American Sleepover filmini Digiturk  Moviemax Festival HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

The Myth Of The American Sleepover

The Myth Of The American Sleepover izle

İlk Gösterim tarihi:The Myth Of The American Sleepover 19.11.2013 21:30 - 23:06 Digiturk  Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

The Myth Of The American Sleepover

2010 - ABD Tür : Dram , Komedi türündedir.The Myth Of The American Sleepover filmin yönetmenliğini David Robert Mitchell yapmaktadır.Film oyuncularını Jade Ramsey , Nikita Ramsey , Amy Seimetz , Louis Yuen , Brett Jacobsen oluşmaktadır. 

Detroit sokaklarında aşk başkadır! Yazın son günleri yaklaşırken Detroit’in banliyölerinde aşk ve macera peşinde koşan dört gencin yaşadıkları...Bir grup Amerikalı gencin, mahallelerindeki son yaz tatili gecesinde yaptıklarını gözlemleyen bu film, geçmişinize nostaljik bir pencere açmak için gençlerin yaşadığı değişik deneyimleri resmediyor.

Marlon L. Wayans, ABD'li oyuncu, yapımcı, komedyen, yazar ve film yönetmeni. Oyunculuk kariyerine 1988 yapımı I'm Gonna Git You Sucka filmiyle başladı. Kardeşi Shawn Wayans ile birlikte Korkunç Bir Film, Korkunç Bir Film 2, İki Fıstık, Küçük Adam ve Dance Flick filmlerinde rol aldı. Bir Rüya İçin Ağıt filmindeki dramatik rolüyle dikkat çeken Wayans, son olarak G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi adlı filmde oynadı.

Shawn Wayans Mathis (19 Ocak 1971) Amerikalı aktör, yapımcı, yazar ve komedyen.Keenen Ivory, Damon, Marlon, Kim ve Nadia Wayans kardeşleridir.Wayans, on kardeşin en genç ikinci çocuğu New York City, New York, Elvira, bir ev kadını ve sosyal işçinin oğlu ve Howell Wayans, süpermarket yöneticisi doğdu.Wayans Chelsea Manhattan semtinde konut projeleri büyüdü.Beşeri Bilimler için Bayard Rustin Lisesi 1989 mezunu.Scary Movie (1999-2000): az görülen çete drama Yeni Kan destekleyici bir çalıştıktan sonra (1999) Wayans 'film ortak kendi ağabeyi Keenan tarafından yönetilen bir hit film kardeşiyle Marlon ile oynadığı zaman büyük bir artış yakaldı.Wayans 2006 komedi Little Man için bir kez daha Marlon ve Keenen ile çalıştı.Shawn da filmde hikaye ve senaryo kredi pay aldı.

IMDB Puanı: 6,1/10 ( 1,665 oy verdi.)

Resimler

The Myth Of The American Sleepover izle

 

The Myth Of The American Sleepover izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the myth of the american sleepover konusu, digiturk 2014 filmleri, the myth of the american sleepover oyuncuları, the myth of the american sleepover izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.