TIKLA ARA

Temple Grandin

Tüm hayatı boyunca ailesi ve arkadaşları başta olmak üzere tüm çevresi tarafından yanlış değerlendirilen Otistik bir kadının onlara unutamayacakları bir ders veren etkileyici hikayesini anlatır.


Temple Grandin filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Temple Grandin

Temple Grandin izle

İlk Gösterim tarihi:Temple Grandin   11.8.2013 21:15 - 22:59   Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Temple Grandin

2010 - ABD Tür : Biyografi , Dram türündeki Temple Grandin  filmin yönetmenliğini Mick Jackson yapmaktadır.Film oyuncuları Claire Danes , Julia Ormond , Catherine O'Hara , David Strathairn , Charles Baker oluşmaktadır.

Konusu: Tüm hayatı boyunca ailesi ve arkadaşları başta olmak üzere tüm çevresi tarafından yanlış değerlendirilen Otistik bir kadının onlara unutamayacakları bir ders veren etkileyici hikayesini anlatır. Otistik bir kadının, geliştirdiği projelerle hayvancılık sektöründe çığır açmasını konu alan bir gerçek hayat biyografisi... Doğuştan otistik olan Temple Grandin, dört yaşına kadar konuşmamıştır. Lise çağlarına kadar okulda zor zamanlar geçiren kadın annesi ve öğretmenlerinin desteğiyle eğitim yaşamına devam eder. Halası ve amcasının çiftliğinde büyük baş hayvanlara karşı büyük ilgi duymaya başlayan genç kadın üniversitede ihtisasını büyük baş hayvanlar üzerine yapar. Kesimhaneler için geliştirdiği projelerle PETA tarafından ödüllendirilen Grandin, toplumsal hayattan kendini soyutlayan birçok otistik için de umut olur.

Claire Catherine Danes (Altın Küre ödülü sahibi, Emmy adayı olmuş Amerikalı oyuncu. Yaşının çok ötesinde bir zarafete ve özgüvene sahip olan Claire Danes, son yıllarda Hollywood’da kendine çok sağlam yer edinmiştir. Özellikle Shopgirl ve The Family Stone filmlerindeki performansı ile eleştirmenlerden tam not almıştır. İlk filmi, konusu 1660’lar Londra’sında geçen Silent Beauty filmidir. Terminator 3: Rise of the Machines’de de rol alan Danes, My So Called Life filmindeki Angela Chase rolü ile Altın Küre ödülü almıştır.

Julia Karin Ormond (d. 4 Ocak 1965), İngiliz aktris. Epsom, Surrey, İngiltere'de doğmuştur.Başlıca filmleri İlk Şövalye, Legends of the Fall (İhtiras Rüzgarları) ve Sydney Pollack'ın yönettiği Sabrina'dır.En son 2009 yılı Oscar ödüllerinde 13 dalda Oscar'a aday gösterilen Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi adlı filmde rol almıştır.

David Strathairn 26 Ocak 1949 tarihinde San Francisco’da dünyaya gelen fizikçi bir babanın oğlu Strathairn, İskoç kökenlidir. Redwood Lisesi’nde ve Williams Kolej’de eğitim gören aktör, Ringling Brothers and Barnum.

IMDB Puanı: 8.2/10 ( 11,974kişi oy verdi.)

Resimler

Temple Grandin izle

 

Temple Grandin izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, temple grandin konusu, digiturk 2014 filmleri, temple grandin bölümleri, temple grandin izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.