TIKLA ARA
Taraftar Paketi ve
Digiturk İnternet Tek Faturada!
Sabit Fiyat 204,00 /AY
Hemen Başvur 0(216) 740 00 49

Taraftar Paketi + Digiturk İnternet

Taraftar Paketi + Digiturk İnternet Kampanya İçeriği

Digiturk limitsiz evde internet ile tuttuğunuz takımın maçlarını kesintisiz izlemenin keyfini çıkartın! Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş taraftarlarına özel takımınızın Süper Lig maçları ve limitsiz evde internet bir arada size özel fiyatlarla.

İlk 3 ay tüm kanalların yer aldığı Yıldız Dolu paketi hediye

Ücretsiz aktivasyon ve iç kurulum

Ücretsiz HD kalitesi

12 ay taahhüt

Taraftar Paketi + Digiturk İnternet Paket Fiyatları
Digiturk Paketi Digiturk İnternet Paketi Toplam Fiyat
Taraftar 8 Mbps'e Kadar Limitsiz 204,00 TL/Ay
Taraftar 16 Mbps'e Kadar Limitsiz 209,00 TL/Ay
Taraftar 24 Mbps'e Kadar Limitsiz 219,00 TL/Ay
Taraftar 32 Mbps'e Kadar Limitsiz 229,00 TL/Ay
Taraftar 50 Mbps'e Kadar Limitsiz 239,00 TL/Ay
Taraftar 100 Mbps'e Kadar Limitsiz 259,90 TL/Ay


  • Tüm Digiturk kanallarını ve Süper Lig maçlarını izleyebileceğiniz beIN Sports kanallarının da dahil olduğu Yıldız Dolu Paketi kampanya kapsamında 3 ay boyunca hediye olarak verilmektedir.
  • Kampanya kapsamında verilen fiyatlar 12 ay abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
  • Binanızda Digiturk'ün yayın yaptığı uydulardan(Türksat veya Eutelsat) birine bakan bir çanak anten bulunuyorsa iç kurulum ücretsiz olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda aktivasyon ücreti de alınmamaktadır.
  • Binanızda çanak anten bulunmuyorsa dış kurulum yapılması gerekmektedir. Dış kurulum hizmeti ücreti 540 TL'dir. Dış kurulum ücreti peşin 475 TL olarak kurulum sırasında Yetkili teknik servise ödenebileceği gibi 12 ay boyunca aylık 45TL şeklinde faturanıza yansıtılabilir. Kurulum hizmetine 20 metre kablo dahildir.
  • Kurulum yapılacak bina belediye merkezi sınırları dışında kalıyorsa yetkili teknik servis tarafından yol bedeli kurulum sırasında alınmaktadır.
  • İnternet paketi fiyatlarına modem ücreti dahil değildir. Modem talep edilmesi durumunda modem ücreti aylık 15TL olarak faturaya yansıtılır. Modem mülkiyeti Digiturk'e ait olup aboneliğin sonlanması durumunda geri alınacaktır.
  • Taahhüt süresi dolmadan Digiturk aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda aboneliğini başladığı tarihiden iptal tarihine kadar geçen süre içerisinde verilen indirimli hizmetler ile ücretsiz verilen hizmetlerin tutarı BTK kurallarına uygun olarak fatura edilir.
  • Digiturk verilen hizmette kanalların ve abone olunan paketlerin içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Benzer Kampanyalar


Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.
Yorumlar

Yorum Yaz

  
Bu paketi alsam spor paketindeki maçları. Yani süper lig maçlarını Dubai'de seyredebilir miyim. Veya hangi paketi almalıyım?Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.