TIKLA ARA
Dünyanın en değerli ligleri ve
Digiturk İnternet Tek Faturada!
Sabit Fiyat 254,90 /AY
Hemen Başvur 0(216) 740 00 49

Sporun Yıldızı + Digiturk İnternet

Sporun Yıldızı + Digiturk İnternet Kampanya İçeriği

Dünyanın en değerli liglerinin yer aldığı Sporun Yıldızı paketi ve kesintisiz internet tek faturada! Digiturk Evde İnternet ve Digiturk TV ile Premier Lig, Ligue 1, TFF 1. Lig, Moto GP ve Formula 1’le dolu dolu spor yerinizden kalkmadan ayağınıza gelsin.

İlk 3 ay tüm kanalların yer aldığı Yıldız Dolu paket hediye

Ücretsiz aktivasyon ve iç kurulum

Ücretsiz HD kalitesi

12 ay taahhüt

Sporun Yıldızı + Digiturk İnternet Paket Fiyatları
Digiturk Paketi Digiturk İnternet Paketi Toplam Fiyat
Sporun Yıldızı 8 Mbps'e Kadar Limitsiz 254,90 TL/Ay
Sporun Yıldızı 16 Mbps'e Kadar Limitsiz 259,00 TL/Ay
Sporun Yıldızı 24 Mbps'e Kadar Limitsiz 269,00 TL/Ay
Sporun Yıldızı 32 Mbps'e Kadar Limitsiz 279,00 TL/Ay
Sporun Yıldızı 50 Mbps'e Kadar Limitsiz 289,90 TL/Ay
Sporun Yıldızı 100 Mbps'e Kadar Limitsiz 309,90 TL/Ay


  • Tüm Digiturk kanallarını ve Süper Lig maçlarını izleyebileceğiniz beIN Sports kanallarının da dahil olduğu Yıldız Dolu Paketi kampanya kapsamında 3 ay boyunca hediye olarak verilmektedir.
  • Kampanya kapsamında verilen fiyatlar 12 ay abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
  • Binanızda Digiturk'ün yayın yaptığı uydulardan(Türksat veya Eutelsat) birine bakan bir çanak anten bulunuyorsa iç kurulum ücretsiz olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda aktivasyon ücreti de alınmamaktadır.
  • Binanızda çanak anten bulunmuyorsa dış kurulum yapılması gerekmektedir. Dış kurulum hizmeti ücreti 540 TL'dir. Dış kurulum ücreti peşin 475 TL olarak kurulum sırasında Yetkili teknik servise ödenebileceği gibi 12 ay boyunca aylık 45TL şeklinde faturanıza yansıtılabilir. Kurulum hizmetine 20 metre kablo dahildir.
  • Kurulum yapılacak bina belediye merkezi sınırları dışında kalıyorsa yetkili teknik servis tarafından yol bedeli kurulum sırasında alınmaktadır.
  • İnternet paketi fiyatlarına modem ücreti dahil değildir. Modem talep edilmesi durumunda modem ücreti aylık 15TL olarak faturaya yansıtılır. Modem mülkiyeti Digiturk'e ait olup aboneliğin sonlanması durumunda geri alınacaktır.
  • Taahhüt süresi dolmadan Digiturk aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda aboneliğini başladığı tarihiden iptal tarihine kadar geçen süre içerisinde verilen indirimli hizmetler ile ücretsiz verilen hizmetlerin tutarı BTK kurallarına uygun olarak fatura edilir.
  • Digiturk verilen hizmette kanalların ve abone olunan paketlerin içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Benzer Kampanyalar


Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.