TIKLA ARA

Sonsuzluğu Beklerken - Waiting For Forever

Çocukluk aşkı Emma’yı bulmak ve hala ona aşık olduğunu söylemek için eskiden yaşadığı yere geri dönen genç aktör Will’in hikayesi.


Sonsuzluğu Beklerken - Waiting For Forever filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sonsuzluğu Beklerken - Waiting For Forever

Sonsuzluğu Beklerken - Waiting For Forever izle

İlk Gösterim tarihi:Sonsuzluğu Beklerken - Waiting For Forever 21.8.2013 16:05 - 17:35 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Sonsuzluğu Beklerken - Waiting For Forever

2010 - ABD Tür : Dram , Komedi , Romantik türündeki Sonsuzluğu Beklerken - Waiting For Forever filmin yönetmenliğini James Keach yapmaktadır.Film oyuncuları Tom Sturridge , Rachel Bilson , Matthew Davis , Scott Mechlowicz , Roz Ryan oluşmaktadır.

Çocukluk aşkı Emma’yı bulmak ve hala ona aşık olduğunu söylemek için eskiden yaşadığı yere geri dönen genç aktör Will’in hikayesi.Will, Emma'ya aşık olmuştur. Ancak önüne çıkan bir sürü engel Emma'ya ulaşmasını engeller. Çocukken çok iyi arkadaş olan Will ve Emma'nın yolu yıllar sonra kesişir. Ne var ki, Emma'nın kıskanç eski sevgilisi araya girecek ve Willl'i Emma'dan uzaklaştırmak için genç adamın üstüne bir cinayet yıkacaktır.

Scott Mechlowicz 17 Ocak 1981 tarihinde Amerika'da doğan 2003 yılında oyunculuk kariyerine başlayan oyuncu Peaceful Warrior ,Waiting for Forever gibi filmlerde rol aldı.

Tom Sturridge Babası yönetmen,annesi aktris olduğu için,hiç planlamadığı halde kendisini kameraların karşısında buluveren Tom Sturridge'ın aktörlük kariyeri çok küçük yaşlarda rol aldığı TV filmleriyle başlamış.2004 tarihli filmleri "Being Julia" ve "Vanity Fair",Tom Sturridge 'in isminin biraz duyulmasını sağlamış olsa da genç aktör asıl çıkışını geçen yılın en eğlencelik filmlerinden biri olan "The Boat That Rocked"ile gerçekleştirdi.Korsan radyosundaki saf aşık rolünde özellikle hanımların aklını alan Tom Stu,2010 'un takip edilmesi gereken yüzleri arasında başı çekiyor.Bu yıl gösterime girecek Amerikan yapımı romantik drama "Waiting for Forever" ile önü daha açılacak.Ayrıca Tom Stu Robert Pattinson'un kankalarından biridir...

Rachel Bilson Davis Amerikalı aktör. Woods Cross Lisesi'den mezun olduktan sonra Utah Üniversitesine katıldı. Daha sonra birçok dizide yer alan Matthew, kariyerinin zirvesine The Vampire Diaries dizisindeki Alaric Saltzman rolüyle çıktı.

IMDB Puanı: 5.9/10 ( 11.938 kişi oy verdi.)

Resimler

Sonsuzluğu Beklerken - Waiting For Forever izle

 

Sonsuzluğu Beklerken - Waiting For Forever izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, waiting for forever izle, digiturk 2014 filmleri, waiting for forever konusu, sonsuzluğu beklerken izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.