TIKLA ARA

Şeytani Eziyet - Burden of Evil

Bir kaçırma olayı polisin en önemli işine dönüşür... Güçlü bir senatörün kızı bir psikopat tarafından kaçırılınca, adam kızını kurtarmak için bir polisle anlaşır.


Şeytani Eziyet - Burden of Evilfilmini Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Şeytani Eziyet - Burden of Evil

Şeytani Eziyet - Burden of Evil izle

İlk Gösterim tarihi: Karanlık Gölgeler - Dark Shadows 09.05.2013 23:11 - 00:37 Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Şeytani Eziyet - Burden of Evil Konusu

2012, Kanada Gerilim türündeki Karanlık Gölgeler - Dark Shadows filmin yönetmenliğini Michel Monty yapmaktadır.OyuncularıMichael Ironside, Natalie Zea oluşmaktadır.

Bir kaçırma olayı polisin en önemli işine dönüşür... Güçlü bir senatörün kızı bir psikopat tarafından kaçırılınca, adam kızını kurtarmak için bir polisle anlaşır.Burden of Evil Türkçe Dublaj izle Hd Film Sitesi pek başarılı bir film olduğunu belirtemeyeceğim ne yazıkki gerçekten mükemmel olabilecek bir senaryoyu rezil etmişler her neyse yorumda kararda sizin işte konu; Bir kaçırma olayı polisin en önemli işine dönüşür.Güçlü bir senatörün kızı, bir psikopat tarafından kaçırılır.Davayı, kocası bu psikopat katil tarafından henüz öldürülmüş olan özel dedektif Caitlyn Conner üstlenir.Bir kaçırılma olayı, bir anda tüm polis teşkilatının olayı aydınlatmak için seferber olmasına neden olur. Güçlü bir senatörün kızı bir psikopat tarafından rehin alınınca, senatör kızını kurtarmak için bir polisle anlaşacaktır.

Michael Ironside (Frederick Reginald Ironside doğdu; 12 Şubat 1950), Kanadalı aktör. O da bir seslendirme sanatçısı, yapımcı, yönetmen ve film ve çeşitli Kanada ve Amerikan yapımları televizyon dizisinde senaryo yazarı olarak çalıştı. O da sempatik karakterleri tasvir olsa da o iyi, kötü adamlar ve "sert adam" kahramanlar oynamak için bilinir. Ironside alır arasında karakter kalır bir yöntem aktör vardır.

Natalie Zea (17 Mart 1975 doğumlu) NBC gündüz sabun Tutkular üzerinde Gwen Hotchkiss gibi rolleriyle tanınan Amerikalı aktris, FX.Zea üzerinde Justified, ABC ve Winona Hawkins üzerinde Dirty Sexy Money sosyetik Karen Darling birkaç küçük bir film vardı heyecan verici oyuncu Liza Huber yerine, Gwen Hotchkiss 2000 yılında Tutkular ve döküm katılmadan önce rol. Zea 2002 yılında göstermek bıraktı ve Huber aldı.

Michel Monty Kanadalı filmi yazar, yönetmen, editör ve televizyon için çok aktör. İlk uzun metraj Une vie qui başlamak oldu. Film film festivali Cinéma du Québec à Paris açılmıştır.Michel Monty 1989 yılında Konservatuarı d'art dramatique de Montréal mezun oldu ve aynı akademide öğretti. Ayrıca Transthéâtre grubunun kurucularından biridir.

IMDB Puanı: 3.6/10 ( 96 kişi oy verdi.)

Resimler

Şeytani Eziyet - Burden of Evil izle

 

Şeytani Eziyet - Burden of Evil izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, burden of evil izle, digiturk filmleri, şeytani eziyet konusu, şeytani eziyet izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.