TIKLA ARA

Sevimli Canavarlar Üniversitesi - Monsters University

Sevimli Canavarlar Üniversitesi” Mike ve Sulley’nin farklılıkları aşarak nasıl en yakın dostlar olduklarına dair kapıları açıyor.


Sevimli Canavarlar Üniversitesi - Monsters University  filmini Digiturk Salon 1 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Sevimli Canavarlar Üniversitesi - Monsters University

Sevimli Canavarlar Üniversitesi - Monsters University izle

İlk Gösterim tarihi:Sevimli Canavarlar Üniversitesi - Monsters University   11.11.2013 11:40 - 13:20 Digiturk  Salon 1  kanalında izleyebilirsiniz.

Sevimli Canavarlar Üniversitesi - Monsters University

2013 - ABD Tür : Animasyon , Komedi , Macera türündedir.Sevimli Canavarlar Üniversitesi - Monsters University filmin yönetmenliğini Dan Scanlon yapmaktadır.Film oyuncularını Steve Buscemi , John Goodman , Ken Jeong , Jennifer Tilly , Billy Crystal oluşmaktadır. 

Sevimli Canavarlar Üniversitesi” (Monsters University), Mike ve Sulley’nin farklılıkları aşarak nasıl en yakın dostlar olduklarına dair kapıları açıyor.

Steve Buscemi En bilinen rolleri Reservoir Dogs filmindeki Mr. Pink, Con Air filmindeki Garland Greene, Armageddon'da ki Rockhound, The Big Lebowski'de ki Donny ve Fargo filmindeki Carl Showalterdır.Buscemi sıklıkla filmlerde nörotik ve paranoid karakterleri canlandırmıştır. Coen Kardeşlerin filmlerinde bu nedenle sıkça gözlenen sanatçı Adam Sandler filmlerinde de komedi tarzında kendine yer edinmiştir.

John Goodman
Altın Küre ve Emmy ödüllerine sahi John Goodman, St. Louis'in Missouri şehrinde dünyaya gelmiştir. 1980 yılından itibaren sinema ve televiyon projelerinden yer almaktadır. 1988 - 1997 yılları arasında televizyonlarda yayınlanan Roseanne isimli dizide yer alan oyuncu, bu dizideki.

Ken Jeong Aktör 1969 Kuzey Carolina doğumludur. Ken Jeong hayatını tıp ve komedi ile birleştirmiştir.. Duke üniversitesinden mezun olduktan sonra Kuzey Carolina üniversitesinde tıp alanında iç hastalıkları uzmanlığını tamamladı.. Bu arada kült komedi filmlere olan ilgisininde farkında olup kendini film dünyasında buluverdi... İlk öncelerde Los Angeles'ta yaşarken Ken Improv evimli Canavarlar Üniversitesi (2013) Maron Sezon 1 (2013),Zor Kazanç (2013).

Jennifer Tilly
16 Eylül 1958'de amerika'nın california eyaletinde harbor cityde doğmuştur. doğduğunda adı Jennifer E Chan idi.ailenin 5. çocuğudur.televizyon dizilerinde ve filmlerde 1983 yılında küçük rollerde oynamaya başladı. Family Guy animasyon dizisinin de seslendirmesini yapmaktadır.

IMDB Puanı:7.5/10 ( 85.056 oy verdi.)

Resimler

Sevimli Canavarlar Üniversitesi - Monsters University izle

 

Sevimli Canavarlar Üniversitesi - Monsters University izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1, monsters university konusu, digiturk 2014 filmleri, monsters university izle, sevimli canavarlar üniversitesi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.