TIKLA ARA

Sarmaşık Zamanı Hangi Kanalda Türkiye

Sarmaşık Zamanı ilk Sezonu ile Digiturk'te!

Sarmaşık Zamanı ilk sezonu ile Digiturk TOD'da yayınlanacak! "Sarmaşık Zamanı" dizisinin ilk sezonu TOD'da yayınlanmaya başlayacaktır. Dizinin yeni bölümlerini TOD'dan istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Başrollerinde Burçin Terzioğlu, Onur Tuna, Hazal Türesan, Yiğit Kirazcı, Tilbe Saran, Emre Karayel, Emel Çölgeçen, Özgür Emre Yıldırım'ın yer aldığı dizide gizemli bir cinayet sonucu ortaya çıkan olayları konu edinmektedir. Dizi de Ezgi karakteri, görünüşte bir kadının isteyeceği her şeye sahiptir. Bir evlat, onu seven yakışıklı ve ilgili bir koca, sevdiği bir iş, zengin ve rahat bir yaşamı vardı. Bir gün karşısına çıkan bir yabancı biri ona öyle şeyler söyledi ki hayatı alt üst oldu: “Kocan seni öldürmek istiyor!” Ezgi artık kime güveneceğini bilmiyordu... “Sarmaşık Zamanı” yakında sizlerle!

Sarmaşık Zamanı'i İnternetten İzle! TOD Eğlence Paketi alarak Sarmaşık Zamanı'in güncel tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Hemen Satın Al

Sarmaşık Zamanı Digiturk’te Hangi Kanalda?

Sarmaşık Zamanı'i Digiturk’te TOD’da Türkçe dublaj veya altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca TOD web ve mobil uygulamalarında yer alan Canlı TV’den Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.

Digiturk abonesi olanlar Sarmaşık Zamanı'in yeni yayınlanacak 1 sezonu, bölümleri, sezonları ve unutulmaz sahnelerini HD izlemek için abonesi olduğunuz Digiturk Paketlerine ek olarak Dizi Paketi satın almalısınız.

Digiturk abonesi değilseniz, Digiturk Kampanyalar sayfasından web sitemize özel indirimli en uygun fiyatlarla üye olabilirsiniz.

TOD'dan Nasıl İzlerim?

Digiturk abonesi olanlar TOD Sarmaşık Zamanı sayfasından giriş yaparak Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.