TIKLA ARA

Paris Manhattan - Paris-Manhattan

Woody Allen hayranı bir kadının hikayesi... Alice hayatta doğru erkeği ararken, hayranı olduğu Woody Allen'ın hayat felsefesinden de bolca yararlanmaktadır.


Paris Manhattan - Paris-Manhattan filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Paris Manhattan - Paris-Manhattan

Paris Manhattan - Paris-Manhattan izle

İlk Gösterim tarihi:Paris Manhattan - Paris-Manhattan  Digiturk 13.06.2013 19:59 - 21:13 Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Paris Manhattan - Paris-Manhattan

2012, Fransa, Romantik Komedi türündeki Paris Manhattan - Paris-Manhattan filmin yönetmenliğini  Sophie Lellouche yapmaktadır.Film Oyuncuları Alice Taglioni, Patrick Bruel oluşmaktadır.

Woody Allen hayranı bir kadının hikayesi... Alice hayatta doğru erkeği ararken, hayranı olduğu Woody Allen'ın hayat felsefesinden de bolca yararlanmaktadır. Woody hayranlarını sempatik filmin sonunda büyük bir sürpriz bekliyor.

Woody Allen (doğumu; 1 Aralık 1935), Amerikalı film yönetmeni, senaryo yazarı, aktör, stand-up'çı, oyun yazarı, öykücü ve müzisyendir. Kendi yazdığı, yönettiği ve oynadığı filmleri vardır. New York'da doğmuştur ve hala orada yaşamaktadır. Eserlerinde sık sık New York'u konu edinmiştir.

IMDB Puanı: 7/10 ( 25685 kişi oy verdi.)

Resimler

Paris Manhattan - Paris-Manhattan izle

 

Paris Manhattan - Paris-Manhattan izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, paris-manhattan, digiturk filmleri, paris manhattan izle, paris manhattan konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.