TIKLA ARA

Onurlu Bir Adam - Men of Honor

Carl Brashear hayallerinin önüne geçen her şeyi alt eder. Kentucky'li bir çiftçinin oğlu olan Carl, daha iyi olacağına inandığı bir hayat için evini terkeder. Babası ona hep 'Asla vazgeçme...


Onurlu Bir Adam - Men of Honor filmini Digiturk Moviemax Stars HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Onurlu Bir Adam - Men of Honor

Onurlu Bir Adam - Men of Honor izle

İlk Gösterim tarihi:Onurlu Bir Adam - Men of Honor Digiturk 18.06.2013 18:55 - 20:55 Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Onurlu Bir Adam - Men of Honor

2000 - ABD Biyografi , Dram türündeki Onurlu Bir Adam - Men of Honor filmin yönetmenliğini  George Tillman Jr. yapmaktadır.Film Oyuncuları Charlize Theron , Robert De Niro , Cuba Gooding Jr. , Tyler Posey , David Conrad oluşmaktadır.

Carl Brashear hayallerinin önüne geçen her şeyi alt eder. Kentucky'li bir çiftçinin oğlu olan Carl, daha iyi olacağına inandığı bir hayat için evini terkeder. Babası ona hep 'Asla vazgeçme... en iyisi ol' demiştir ve Carl bu sözleri kalbine yerleştirir.Deniz kuvvetlerine katıldıktan sonra Carl 2 yılını Dalış Okulu'na katılmak için mektuplar yazmakla geçirir. Carl'ın eğitim çavuşu Billy Sunday, ne Carl'ı ne de onun bitmek tükenmek bilmeyen tutkularını istemektedir. Usta Şef Deniz Kuvvetleri Dalgıcı olarak anılan Sunday, dalgıçlıktaki başarısının yanısıra sorun çıkarıcı özelliğiyle de tanınmaktadır. Carl'ın önüne bir set gibi çıkan Sunday'in istediği Carl'ın vazgeçmesidir. Fakat Carl'ın aklında başka düşünceler vardır. Amacı bellidir ve kararlılığı kesindir. Bir Deniz Kuvvetleri Dalgıcı olma hayalinin önünde kimse duramayacaktır.Carl sakatlandıktan yıllar sonra o ve Sunday beklenmedik bir biçimde bir araya gelirler. Sisteme hiç bir zaman karşı gelmemiş olan çavuş Carl'a Deniz Kuvvetleri bürokrasisini yenmesi, bir bacağını kaybetmenin eksikliğini üzerinden atması ve orduda bir tarih yazması için yardım eder. Emekli olduğunda Carl, Deniz Kuvvetleri'ndeki en yüksek rütbeyi, Usta Dalgıç ve Şef Dalgıç ünvanına sahip olmayı başarır. Film 1950 ve 60'lı yıllarda Deniz Kuvvetleri'nde tehlikeli dalışlar yapan Carl Brashear'ın gerçek yaşam hikayesini anlatıyor.

Charlize Theron Güney Afrika'nın Benoni şehrinde doğdu.Annesi Gerda alman, babası Charles Theron ise Fransız asıılıydı.Annesi ve babası bir yol yapım şirketi işletiyordu. Theron 15 yaşında iken annesi bir tartışma sırasında babasını vurdu ve Theron'un babası hayatını kaybetti. Annesi kendini savunduğu gerekçesiyle ceza almadı.6 yaşında bale dersleri almaya 16 yaşında modellik yapmaya başladı. Ancak bir süre sonra dizini incitti ve profesyonel olamadan balerinliğe noktayı koydu. Daha sonra modelliği bıraktı ve oyuncu olmaya karar verdi.2001 yılından bu yana Stuart Townsend ile birliktedir.The Hollywood Reporter'ın 2006 yılının En Çok Kazanan Kadın Oyuncuları listesinde North Country ve Aeon Flux filmleri için film başına aldığı 10,000,000 $ ücretle Halle Berry, Cameron Diaz, Drew Barrymore, Renée Zellweger, Reese Witherspoon, ve Nicole Kidman'ın ardında 7. sırada yer aldı.

Cuba Gooding Jr. Gerçek Adı Cuba Gooding Jr. Doğum Yeri The Bronx, New York, ABD Doğum Tarihi 02.01.1968 Onu Ünlü Yapan Ne? Jerry Maguire'daki futbolcu Rod Tidwell rolü ile ünlendi Eğitim Güney Kaliforniya'da 4 ayrı lisede okudu,Üç yıl boyunca klasik Japon dövüş sanatları dersi aldı. Ödüllerinden Bazıları 1992: NATO/ShoWest Newcomer of the Year Ödülü,1996: Broadcast Film Critics Association Ödülü - En iyi yardımcı oyuncu, Jerry Maguire,1996: Golden Satellite Ödülü - En iyi yardımcı oyuncu, Jerry Maguire.

IMDB Puanı: 6/9 ( 61880 kişi oy verdi.)

Resimler

Onurlu Bir Adam - Men of Honor izle

 

Onurlu Bir Adam - Men of Honor izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, men of honor izle, digiturk filmleri, onurlu bir adam konusu, onurlu bir adam izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.