TIKLA ARA

NTV HD

Digiturk NTV HD

Haberden ekonomiye, teknolojiden sağlığa daha birçok alanda yayın yapan NTV'ye Digiturk 41. numaralı kanaldan erişebilirsiniz. Hafta sonlarında genellikle spor içerikli yayınlara ağırlık veren kanalda devamlı güncellen dopdolu içeriklere ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz.

NTV HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No Yayın Süresi
41 24 Saat

NTV HD Detaylı Bilgi

NTV HD Hakkında

NTV HD, 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulan, Türkiye'nin ilk haber kanalı. Ocak 1999'da Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Yakaladığı başarı ile Türk medya endüstrisini değiştiren NTV HD, Türkiye'de tematik kanal dönemini başlattı. NTV HD, ulusal ve uluslararası haberler başta olmak üzere, ekonomi, kültür - sanat, yaşam ve spor konularına odaklanan programlar da yayımlıyor.
Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yapmış olduğu yayınlar ve Yeşil Ekran gibi özel projeler, NTV HD'nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleri arasında yer alıyor. Tarafsızlığı, ulusal öğelere ve evrensel etik değerlere saygılı, ilkeli yayın anlayışı, izleyicisi ile kurduğu iletişim, dinamik kadrosu ve teknik donanımı ile NTV HD, sadece bir haber kanalı değil, aynı zamanda kamuoyu nezdinde de itibarlı ve “güvenilir haber” ile eşanlamlı bir marka.
Yayın hayatı boyunca çeşitli kuruluşlar tarafından 700’den fazla ödüle layık görülen NTV HD, insanların haber alma özgürlüğünü karşılama ve kamuoyunu bilinçlendirme motivasyonu ile hareket ediyor. Merkezi İstanbul'da bulunan NTV HD, Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Brüksel temsilcilikleri, yurdun ve dünyanın dört bir yanındaki muhabirleri, Reuters, ENEX, APTN, BBC gibi dünyanın önde gelen haber kuruluşları ve çeşitli haber ajansları aracılığıyla gündemi takip ediyor. 23 Mart Cumartesi'den itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.

Program  başlıkları
1 Programları
2 NTV HD Avrupa
3 Kaynakça
4 Dış bağlantılar


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.