TIKLA ARA

Neden Evlendim ki 2 - Why Did I Get Married Too?

Kolej günlerinden beri arkadaş olan dört evli çift yıllık buluşmalarını yapmak üzere Colarado'da bir araya gelir. Ancak içlerinden birinin genç bir kadınla ilişkisi olduğunun ortaya çıkması herkesin neşesini kaçırır.


Neden Evlendim ki 2 - Why Did I Get Married Too? filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Neden Evlendim ki 2 - Why Did I Get Married Too?

Neden Evlendim ki 2 - Why Did I Get Married Too? izle

İlk Gösterim tarihi: Neden Evlendim ki 2 - Why Did I Get Married Too? 24.10.2013 16:45 - 18:39 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Neden Evlendim ki 2 - Why Did I Get Married Too?

2010 - ABD Tür : Dram , Komedi , Romantik , Neden Evlendim ki 2 - Why Did I Get Married Too? filmin yönetmenliğini Tyler Perry yapmaktadır.Film oyuncuları Michael Jai White , Janet Jackson , Richard T. Jones , Tyler Perry , Sharon Leal oluşmaktadır. 

Kolej günlerinden beri arkadaş olan dört evli çift yıllık buluşmalarını yapmak üzere Colarado'da bir araya gelir. Ancak içlerinden birinin genç bir kadınla ilişkisi olduğunun ortaya çıkması herkesin neşesini kaçırır. Bunun üzerine herkes kendi evliliğinin ne kadar kuvvetli olduğunu merak etmeye başlar. Eşler bir yandan aldatma, dürüstlük ve affetme kavramları üzerine düşünürken bir yandan da kendi hayatlarına gerçekçi bir bakış atacaklardır.

Sharon Leal (d. 17 Ekim 1972) Amerikan aktris.Leal Tucson, Arizona'da bir Filipino anne, Angelita ve bir Afrikalı-Amerikalı babası doğdu.Onun üvey babası, Jesse Leal, Master Çavuş ABD Hava Kuvvetleri ve bir polis memuru Clark Hava Üssü, Filipinler bulundu , kendisinin 1972 yılında Leal annesi evli yasal Leal kabul etti.Leal annesi bir ev hanımı, daha sonra yeniden Elmer Manankil,Leal küçük kız kardeşi, Kristina babası evlendi.Bev Kara, kocası Leal ile bir oğlu Kai Miles (2001 doğumlu) vardır. Leal halen Kara, o kısaca Essence röportajda tartışılan ile boşanma davalarında yer almaktadır.Eski Guiding Light costar, Yvonna Wright, o ve Leal yakın arkadaş oldular söyledi; ikisinin birlikte Dreamgirls bir topluluk üretiminde kendi memleketi oynadı.

Rihanna, müzik hayatına ilk defa lisedeyken iki arkadaşıyla birlikte kurduğu grupla başladı. 2004 senesinde katıldığı bir şovda Mariah carey'nin 'Hero' parçasını seslendiren Rihanna, 15 yaşındayken tanıştığı müzik prodüktörü Evan Rogers aracılığıyla kaydettiği demonun Def Jam şirketine ulaşmasıyla, bu şirketle 16 yaşındayken anlaşmaya vardı.2005 senesinde ilk albümü Music of the sun ile Amerika listelerinde 10 numara olmayı başaran Rihanna, albümden çıkarttığı single 'Pon de replay', Amerika ve İngiltere listelerinde 2 numaraya kadar çıktı. Tüm dünyada 2 milyon satan albüm, Amerika’da 500,000 satarak Rihanna’ya altın plak kazandırdı.

IMDB Puanı:7.2/10 ( 94.393 oy verdi.)

Resimler

Neden Evlendim ki 2 - Why Did I Get Married Too? izle

 

Neden Evlendim ki 2 - Why Did I Get Married Too? izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, why did i get married too? konusu, d-smart 2014 filmleri, why did i get married too? izle, neden evlendim ki 2 izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.